гаряча лінія
Напишіть нам!
акредитований майданчик

УВАГА! Акція для партнерів майданчика tender.uub.com.ua.

Нещодавно ми розіграли новенький Samsung Galaxy A8 і його власником став Андрій Мірошниченко (ТД "АЛЬФАТЕКС). Тому ми вирішили повторити акцію і розіграти новенький смарт-годинник. Переможець отримає на вибір або Apple Watch Series 3 або Samsung Gear S3. Поповніть баланс на суму від 1 700 грн. в особистому кабінеті на майданчику tender.uub.com.ua та беріть участь в розіграші.*
Акція триває до 11:00 год. 6-го червня 2019 року, а розіграш відбудеться 7-го червня 2019 року у прямому ефірі на нашій офіційній сторінці у Facebook о 14:00.
До речі! Чим більше поповнень - тим більше шансів перемогти! Наприклад, якщо ви поповнили рахунок 1 раз, то ви будете у списку учасників 1 раз. Якщо ви поповнили рахунок 3 рази, то відповідно і у списку учасників ви будете повторюватися 3 рази!
* Для участі в акції потрібно до 6-го червня 2019 року оплатити послуги з використання авторизованого електронного майданчика «Українська універсальна біржа» (https://tender.uub.com.ua/ ) на суму не менше 1 700 грн. 00 коп., у т.ч. ПДВ, з зазначенням призначення платежу «Послуги з використання електронного майданчика» (рахунок формується в особистому кабінеті учасника).
Alternate Text

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__