Прийнято зміни до закону «Про публічні закупівлі» у першому читанні - новини для клієнтів майданчика «Української універсальної біржі»

10 вересня 2019 р. на черговому засіданні Верховної Ради парламент проголосував у першому читанні за законопроект №1076, який передбачає нову редакцію діючого закону «Про публічні закупівлі». За прийняття поправок проголосував 351 депутат.
В майбутньому тендери вартістю від 50 до 200 тисяч грн. за спрощеною процедурою також проводитимуться через систему Прозорро, наприклад, електронний майданчик «Української універсальної біржі». Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запевняє, що виведення з тіні сотень тисяч таких закупівель дозволить протягом наступного року покласти у держбюджет 9 млрд. грн. чистого прибутку.
У Верховній Раді вважають, що ухвалення нової версії закону суттєво зменшить кількість випадків, коли недобросовісні замовники намагаються провести тендери в обхід системи ProZorro. Так, у новій редакції передбачається персональна відповідальність за порушення законодавчих актів, що регулюють сферу електронних закупівель. У цьому випадку посадові особи (в першу чергу – керівники органів) сплачуватимуть штрафи розміром від 34 до 170 тис. грн.
Ще одна суттєва новація стосується подання тендерної документації – відтепер учасники зможуть протягом 24 годин вносити правки в надану напередодні інформацію.
 
Alternate Text

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__