Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Відтепер довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді

Вітаємо! Відтепер довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
Якщо раніше довідку про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) необхідно було брати в паперовому вигляді, а надавалась вона протягом аж 5 робочих днів з дня подачі запиту та на кожен конкретний тендер, то зараз стало все набагато простіше.
Учаснику просто необхідно зайти в “Електронний кабінет платника” (https://cabinet.sfs.gov.ua), підписати електронним цифровим підписом (ЕЦП) заяву, безкоштовно отримати підписану ЕЦП довідку в електронному вигляді на пошту та/або в кабінет на вказаному вище порталі. Після цього просто завантажити її в систему.
Замовники, а також будь-які зацікавлені органи, можуть переглянути видані довідки у відкритій частині кабінету платника, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача - пошук по “Індивідуальний податковий номер”, “Номер довідки” або “Дата довідки”.
З Роз'ясненнями Міністерства економічного розвитку та торгівлі України можна ознайомитись за посиланням.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__