+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
Напишіть нам!
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

«Рівнетеплоенерго» проводить державні закупівлі через ProZorro

ЄДРПОУ : 36598008
Організація : ТОВ 'Рівнетеплоенерго'
Адреса : Україна, Рівненська область, вул. Данила Галицького, б. 27
Контактна особа:
Ім"я : Іван Денисюк
E-mail : sekretartender@gmail.com
Телефон : +380362282846,+380362642669
Факс : -
UA-2019-06-03-002828-b
Звіт про укладені договори
Активна закупівля
Загальний бюджет:
97749.41 грн.
Детальніше
Товариство з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» самостійно працює на ринку теплової енергії з 2009 року. До головних напрямків діяльності компанії належать:
  • надання населенню послуг з централізованого постачання гарячої води, теплопостачання;
  • виробництво теплової енергії, в тому числі з альтернативних чи поновлюваних джерел;
  • передача теплоенергії магістралями та локальними розподільчими тепломережами;
  • виробництво електроенергії та її постачання кінцевим споживачам.
У підпорядкуванні ТОВ «Рівнетеплоенерго» знаходяться 37 котелень, 49 індивідуальних та 76 центральних теплових об’єктів у м. Рівне, загальна довжина тепломереж перевищує 200 км. Послуг компанії потребують більше 800 житлових будинків (серед них місцеві ради, ОСББ, житлово-будівельні кооперативи та гуртожитки) та більше 100 об’єктів соціальної сфери (лікарні, санаторії, школи та дошкільні навчальні заклади). Вичерпну інформацію про діяльність підприємства надає офіційний сайт «Рівнетеплоенерго».

Прозорі тендери компанії «Рівнетеплоенерго»

В електронній системі держзакупівель Прозорро підприємство бере участь в якості замовника і постачальника. Завдяки співпраці з «Українською універсальною біржею» - акредитованим майданчиком для участі в державних тендерах – підприємство «Рівнетеплоенерго» неодноразово перемагало в аукціонах та укладало договори на проведення централізованого опалення, постачання пари та гарячої води. Крім цього, на майданчику tender.uub.com.ua компанією для власних потреб закуповується нафта, нафтові дистиляти, пропан і т. д. Завдяки повністю переформатованій процедурі державних закупівель сьогодні аукціони проводяться чесно та прозоро. Брати участь у тендерах «Рівнетеплоенерго» можуть будь-які компанії чи дрібні підприємці – щоб отримати вигідний контракт, більше не потрібно мати впливових друзів чи платити непомірні «відкати». Система ProZorro вивела державні тендери на якісно новий рівень, зробивши їх відкритими та максимально доступними широкому колу осіб.

Публічні торги «Рівнетеплоенерго» на сайті УУБ

Для участі в тендерах від «Рівнетеплоенерго» постачальники мають реєструватися на спеціальних електронних майданчиках, допущених МЕРТ до роботи з системою Прозорро.Закупівлі. З 2016 р. «Українська універсальна біржа» має доступ до бази даних та електронних аукціонів ProZorro. «Рівнетеплоенерго» проводить відкриті торги – ця процедура є базовою, вона найчастіше використовується при проведенні публічних аукціонів. Період подання пропозицій у цьому випадку триває не менше двох тижнів: в цей час постачальники уточнюють деталі замовлення, а також подають вимоги і скарги щодо неправильно оформленої тендерної документації. Щоб взяти участь в публічних торгах, в тому числі оголошених ТОВ «Рівнетеплоенерго», необхідно:
  1. пройти ідентифікацію на сайті УУБ tender.uub.com.ua;
  2. на головній сторінці сайту через форму пошуку знайти відповідну компанію;
  3. переглянути наявні пропозиції;
  4. подати заявку та перемогти!

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__