Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

ПАТ «Сумиобленерго» – тендерні закупівлі на Prozorro

ЄДРПОУ : 23293513
Організація : АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО 'СУМИОБЛЕНЕРГО'
Адреса : Україна, Сумська область, 40035, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ІВАНА СІРКА, будинок 7
Контактна особа:
Ім"я : Дернова Анна Юріївна
Телефон : 0542659547
Факс : -
Загальний бюджет:
4394260.67 грн.
Детальніше
Очікування пропозицій
6 дн. 3 год. 29хв.
Завершення: 30.04.2024 10:00
Загальний бюджет:
150000 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
70650 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
99000 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
155000 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
105576 грн.
Детальніше
ПАТ «Сумиобленерго» забезпечує передачу електроенергії розподільними мережами та підключення нових споживачів в місті Суми і області. Енергоспоживання в регіоні має великі обсяги. У зв’язку з цим «Сумиобленерго» регулярно публікують закупівлі на надання послуг, постачання товарів, виконання робіт, щоб забезпечити безперебійне енергопостачання новим і вже існуючим споживачам. Детальніше дізнатися про діяльність підприємства можна, перейшовши на офіційний сайт «Сумиобленерго». Законодавством України встановлено, що державні закупівлі здійснюються виключно через систему Prozorro. Для цього створені спеціальні електронні платформи, на яких можна реєструватися, подавати оголошення та брати участь в тендерах. Обов'язкова умова – акредитація МЕРТ. Майданчик «Українська універсальна біржа» має рівень акредитації I-IV і підключений до Центральної бази даних Прозорро. На нашому сайті публікується весь список державних закупівель від «Сумиобленерго».

Предмети закупівель ПАТ «Сумиобленерго»

Так як підприємство працює в сфері енергопостачання, то і тендери безпосередньо пов'язані з цією областю:
  • реконструкція ліній електропередач;
  • переоснащення трансформаторної підстанції;
  • реконструкція кабельної лінії;
  • закупівля муфт та інше.
Такі пропозиції зацікавлять компанії, що займаються ремонтом і реконструкцією електричних мереж. У тендерах можуть брати участь фірми, незалежно від форми власності, а також фізичні особи. Енергопостачальна компанія також проводить закупівлі обладнання, ремонт офісних та інших приміщень, послуги страхування та інше. Ви можете регулярно моніторити тендери «Сумиобленерго» на сайті tender.uub.com.ua, щоб не пропустити вигідну пропозицію. Додатково інформуємо користувачів, що підписалися на нашу e-mail розсилку. Щодня відправляємо на електронну пошту нові опубліковані в системі держзакупівлі, щопонеділка – актуальні тендери.

Типи тендерів «Сумиобленерго»

Підприємство найчастіше проводить тендери у вигляді:
  • Відкритих торгів – це основна процедура проведення тендерів в Україні. Передбачає організацію редукціону на зниження ціни, за підсумками якого визначається краща пропозиції від 1 учасника. З переможцем укладається договір, який обов'язково публікується в системі. Кожен може ознайомитися з умовами укладеної угоди.
  • Конкурентного діалогу – замовник спілкується з учасниками ще до подачі заявок на наш сайт для участі в тендері «Сумиобленерго». Це переговори, в процесі яких з'ясовують параметри робіт або послуг, що виставляються на торги. Також конкурентний діалог допомагає визначитися із закупівлею юридичних, консультаційних та інших послуг. Передбачено 2 етапи переговорів: надання рішень на вимогу замовника та визначення вартості робіт.
На сайті «Українська універсальна біржа» можна відфільтрувати тендери не тільки за процедурою проведення, а й за статусом, замовником, бюджетом і т.д. Це допомагає не витрачати час на перегляд всіх закупівлі в системі, а відразу вибрати цікаві для Вас пропозиції. Реєструйтеся на tender.uub.com.ua і приймайте участь в тендерах «Сумиобленерго» або іншої компанії.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__