Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери Черкаського обласного інституту післядипломної освіти

ЄДРПОУ : 02139133
Організація : КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД 'ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ'
Адреса : Україна, Черкаська область, ВУЛИЦЯ БИДГОЩСЬКА, будинок 38/1
Контактна особа:
Ім"я : Зубко Марина
Телефон : 380990399086
Факс : -
Загальний бюджет:
25500 грн.
Детальніше
Відкритий у 1954 р., сьогодні ЧОІПОПП являється вищим комунальним навчальним закладом з підвищення кваліфікації педагогів, що працюють в освітніх установах всієї Черкаської області. Інститут має ІІІ рівень акредитації, до головних напрямків його діяльності відносяться:
  • створення теоретичного і практичного підґрунтя функціонування системи післядипломної освіти для педагогів на території Черкаської обл.;
  • Черкаський обласний інститут післядипломної освіти проводить підвищення кваліфікації керівників загальноосвітніх навчальних закладів;
  • проведення наукових досліджень у сфері освіти, підготовка методологічної бази і її практичне застосування в освітній системі України.
Навчаючись в ЧОІПОПП, педагоги отримують нові профільні знання та навички, що дозволяють вдосконалювати освітній процес на загальнодержавному рівні. Також тут створюють кадровий резерв з фахових керівників, реалізовують освітньо-професійні або наукові програми для тих, хто бажає здобути післядипломну освіту чи отримати вузькоспеціалізовані знання з окремих предметів. Розташований у м. Черкаси Інститут післядипломної освіти гарантує стажування по всім запропонованим спеціальностям, за допомогою наукових та методичних матеріалів забезпечує розвиток освіти на всіх рівнях – від дошкільної до професійно-технічної та вищої. Також на замовлення місцевих органів влади провідні спеціалісти ЧОІПОПП оцінюють якість навчального процесу та управління навчальними установами усіх типів.

Відкриті тендери Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників на Прозорро

Згідно з чинним законодавством, сьогодні всі державні установи і організації необхідні товари або послуги замовляють шляхом оголошення відкритих закупівель на спеціальних електронних майданчиках ProZorro. Повністю автоматизована система публічних тендерів швидко довела свою ефективність. Завдяки усуненню роками діючих корупційних схем держава вже зекономила 97,5 млрд. грн. і ця цифра продовжує зростати. Завдяки використанню сучасних технологій, спостерігати за торгами ЧОІПОПП в режимі онлайн можуть усі бажаючі – від волонтерів і журналістів до звичайних громадян. Постачальники ж, які хочуть взяти участь у закупівлях даного замовника, мають зареєструватися на майданчику «Української універсальної біржі» - спеціальній онлайн-платформі, що вже три роки успішно співпрацює з Прозорро.

Держзакупівлі Черкаського інституту післядипломної освіти педпрацівників на майданчику tender.uub.com.ua

Клієнти «Української універсальної біржі» мають змогу взяти участь у наступних закупівлях ЧОІПОПП:
  • замовлення послуг хімчистки;
  • придбання офісного паперу та канцелярських приладів;
  • закупка камер, інтерактивних дошок, проекторів та спеціальних кріплень до них;
  • замовлення послуг з пасажирських перевезень;
  • купівля бензину;
  • придбання електроенергії;
  • замовлення спеціалізованих друкованих видань.
Підписавшись на регулярну Email-розсилку «Української універсальної біржі», ви першими отримуватимете повідомлення про актуальні тендери ЧОІПОПП та інших замовників. Реєструйтеся на майданчику tender.uub.com.ua, обирайте цікаві закупівлі та перемагайте!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__