Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери Тернопільського державного медичного університету на ProZoro

ЄДРПОУ : 02010830
Організація : ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Адреса : Україна, Тернопільська область, майдан Волі, буд. 1
Контактна особа:
Ім"я : Тетяна Валігура
Телефон : +380679231118
Факс : -
Очікування пропозицій
2 дн. 7 год. 36хв.
Завершення: 23.05.2024 00:00
Загальний бюджет:
40950 грн.
Детальніше
Очікування пропозицій
1 дн. 18 год. 56хв.
Завершення: 22.05.2024 11:20
Загальний бюджет:
203000 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
25000 грн.
Детальніше
категорія - замовник в розумінні закону - п.3 ч.1 ст.2 закону Закупівля здійснюється за кошти гранту в рамках програми Erasmus+ та не обкладається ПДВ
UA-2024-04-24-013687-a
Торги не відбулися
Загальний бюджет:
203000 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
93824.48 грн.
Детальніше
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
333.2 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
11838 грн.
Детальніше
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
3493.07 грн.
Детальніше
Тернопільський медичний університет ім. Івана Горбачевського виконує підготовку висококваліфікованих спеціалістів, що в майбутньому працюватимуть в системі охорони здоров`я не тільки нашої країни, а й закордоном. Перед навчальним закладом стоїть завдання з розвитку та систематизації фундаментальних і прикладних знань в галузі медицини та фармакології, надання високоякісної медичної допомоги, розробки надсучасних лікувальних та діагностичних технологій, що на практиці успішно впроваджуються в лікарнях усієї країни. До складу медичного університету м. Тернополя входять 6 наукових інститутів і 5 навчально-практичних центрів надання первинної медичної допомоги, розташованих по всій Тернопільській області. Тут є повноцінна лікарня, власне видавництво, навчально-оздоровчий комплекс, віварій та музей-садиба Івана Горбачевського – видатного українського науковця та громадського діяча.

Держзакупівлі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського на Прозорро

Згідно прийнятого у 2016 р. закону «Про публічні закупівлі», сьогодні всі державні тендери проводяться виключно через електронну систему ProZorro. Впроваджені реформи докорінно змінили сферу державних закупівель, яка довгий час була «годівницею» для нечистих на руку можновладців. Відтепер тендери проводяться онлайн в автоматичному режимі – виключення людського фактору дозволяє уникнути тіньових домовленостей та корупційних схем, без яких раніше не відбувалася жодна державна закупівля. Для участі в тендерах Тернопільського державного медичного університету постачальники реєструються на спеціальних електронних майданчиках, які мають акредитацію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Майданчик «Української універсальної біржі» отримав акредитацію усіх чотирьох рівнів – вже три роки ми тісно співпрацюємо з системою Прозорро. Зареєструвавшись на сайті tender.uub.com.ua, ви отримуєте доступ до наступних закупівель Державного медичного університету у Тернополі:
  • придбання наукових та дослідницьких симуляторів;
  • закупка навчальних підручників;
  • купівля комп’ютерів та офісної техніки;
  • проведення ремонтних та реставраційних робіт у навчальних корпусах;
  • закупка офісного паперу;
  • придбання меблів для аудиторій;
  • закупівля продуктів харчування для університетської їдальні;
  • проведення електромонтажних робіт.
Вартість закупівель Тернопільського медичного університету може становити як 3 000, так і 13 млн. грн., тож приймати участь у тендерах можуть не лише компанії-монополісти, а й представники середнього та малого бізнесу. Найчастіше закупівлі даного замовника проходять за процедурою відкритих торгів чи допорогових закупівель. Допорогові закупівлі проводяться у випадках, коли їх бюджет є меншим за 200 тис. грн. Мінімальний крок пониження тут становить 0,5-3% від вартості закупівлі, в той час як у відкритих торгах крок визначається замовником довільно.

Як перемогти у відкритих торгах Державного медичного університету у м. Тернопіль – поради фахівців УУБ

Своїм клієнтам «Українська універсальна біржа» пропонує високий рівень сервісу та кваліфіковану підтримку. Завдяки Email-розсилці ви одразу дізнаєтеся про найцікавіші закупівлі Тернопільського медичного університету та інших замовників. Персональний консультант дасть відповіді на будь-які питання, пов’язані з роботою майданчика та участю в публічних тендерах ТДМУ на ProZorro. Реєструйтеся на tender.uub.com.ua, подавайте пропозиції на цікаві закупівлі та перемагайте!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__