+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
Напишіть нам!
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери Тернопільського державного медичного університету на ProZoro

ЄДРПОУ : 02010830
Організація : ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Адреса : Україна, Тернопільська область, майдан Волі, буд. 1
Контактна особа:
Ім"я : Наталія Піняга
E-mail : vid_monitor@tdmu.edu.ua
Телефон : +380352525094
Факс : -
Загальний бюджет:
20445 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
45000 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
160276.32 грн.
Детальніше
Природний газ для потреб навчальних корпусів на 2020 рік
UA-2020-02-03-002236-a
Звіт про укладені договори
Активна закупівля
Загальний бюджет:
28129.97 грн.
Детальніше
Панель з графічним дисплеєм
UA-2019-11-26-000812-a
Звіт про укладені договори
Активна закупівля
Загальний бюджет:
50245 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
22168.8 грн.
Детальніше
Шкільні меблі (стілець учнівський)
UA-2019-03-25-000764-a
Спрощені/Допорогові закупівлі
Пропозиції розглянуто
Загальний бюджет:
9900 грн.
Детальніше
Пропозиції розглянуто
Загальний бюджет:
240000 грн.
Детальніше
Активна закупівля
Загальний бюджет:
3300 грн.
Детальніше
Тернопільський медичний університет ім. Івана Горбачевського виконує підготовку висококваліфікованих спеціалістів, що в майбутньому працюватимуть в системі охорони здоров`я не тільки нашої країни, а й закордоном. Перед навчальним закладом стоїть завдання з розвитку та систематизації фундаментальних і прикладних знань в галузі медицини та фармакології, надання високоякісної медичної допомоги, розробки надсучасних лікувальних та діагностичних технологій, що на практиці успішно впроваджуються в лікарнях усієї країни. До складу медичного університету м. Тернополя входять 6 наукових інститутів і 5 навчально-практичних центрів надання первинної медичної допомоги, розташованих по всій Тернопільській області. Тут є повноцінна лікарня, власне видавництво, навчально-оздоровчий комплекс, віварій та музей-садиба Івана Горбачевського – видатного українського науковця та громадського діяча.

Держзакупівлі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського на Прозорро

Згідно прийнятого у 2016 р. закону «Про публічні закупівлі», сьогодні всі державні тендери проводяться виключно через електронну систему ProZorro. Впроваджені реформи докорінно змінили сферу державних закупівель, яка довгий час була «годівницею» для нечистих на руку можновладців. Відтепер тендери проводяться онлайн в автоматичному режимі – виключення людського фактору дозволяє уникнути тіньових домовленостей та корупційних схем, без яких раніше не відбувалася жодна державна закупівля. Для участі в тендерах Тернопільського державного медичного університету постачальники реєструються на спеціальних електронних майданчиках, які мають акредитацію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Майданчик «Української універсальної біржі» отримав акредитацію усіх чотирьох рівнів – вже три роки ми тісно співпрацюємо з системою Прозорро. Зареєструвавшись на сайті tender.uub.com.ua, ви отримуєте доступ до наступних закупівель Державного медичного університету у Тернополі:
  • придбання наукових та дослідницьких симуляторів;
  • закупка навчальних підручників;
  • купівля комп’ютерів та офісної техніки;
  • проведення ремонтних та реставраційних робіт у навчальних корпусах;
  • закупка офісного паперу;
  • придбання меблів для аудиторій;
  • закупівля продуктів харчування для університетської їдальні;
  • проведення електромонтажних робіт.
Вартість закупівель Тернопільського медичного університету може становити як 3 000, так і 13 млн. грн., тож приймати участь у тендерах можуть не лише компанії-монополісти, а й представники середнього та малого бізнесу. Найчастіше закупівлі даного замовника проходять за процедурою відкритих торгів чи допорогових закупівель. Допорогові закупівлі проводяться у випадках, коли їх бюджет є меншим за 200 тис. грн. Мінімальний крок пониження тут становить 0,5-3% від вартості закупівлі, в той час як у відкритих торгах крок визначається замовником довільно.

Як перемогти у відкритих торгах Державного медичного університету у м. Тернопіль – поради фахівців УУБ

Своїм клієнтам «Українська універсальна біржа» пропонує високий рівень сервісу та кваліфіковану підтримку. Завдяки Email-розсилці ви одразу дізнаєтеся про найцікавіші закупівлі Тернопільського медичного університету та інших замовників. Персональний консультант дасть відповіді на будь-які питання, пов’язані з роботою майданчика та участю в публічних тендерах ТДМУ на ProZorro. Реєструйтеся на tender.uub.com.ua, подавайте пропозиції на цікаві закупівлі та перемагайте!

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__