+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
Напишіть нам!
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери Вінницького медичного університету ім. М. І. Пирогова на ProZorro

ЄДРПОУ : 02010669
Організація : Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова
Адреса : Україна, Вінницька область, Пирогова, 56
Контактна особа:
Ім"я : Прохоров Олег Дмитрович
E-mail : tender@vnmu.edu.ua
Телефон : 380986672441
Факс : -
Очікування пропозицій
11 дн. 13 год. 53хв.
Завершення: 23.07.2020 00:00
Загальний бюджет:
2600000 грн.
Детальніше
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 3.
UA-2020-06-02-007380-b
Спрощені/Допорогові закупівлі
Пропозиції розглянуто
Загальний бюджет:
22200 грн.
Детальніше
Активна закупівля
Загальний бюджет:
1600 грн.
Детальніше
Електроканфорки ЕКЧ-145-1
UA-2020-04-01-000329-a
Звіт про укладені договори
Активна закупівля
Загальний бюджет:
34949.46 грн.
Детальніше
Розташований у Вінниці ВНМУ Пирогова – вищий учбовий заклад, що здійснює кваліфіковану підготовку майбутніх лікарів та медичних працівників. Університет було відкрито ще у 1921 р., одночасно на шести факультетах тут навчаються 12 000 студентів – у ВНМУ ім. Пирогова вони освоюють стоматологію, фармацію, педіатрію, загальну лікувальну справу, медичну психологію, отримують післядипломну освіту. Також на базі університету діє окремий факультет з підготовки іноземних студентів та науково-дослідний інститут, до складу якого входять сім лабораторій з надсучасним обладнанням. Власними силами ВНМУ Пирогова постійно оновлює матеріально-технічну базу, вдосконалює та модернізує навчальні приміщення – лабораторії, кімнати науково-дослідного центру, відділи ІТ-центру, лікарняні кабінети, де містяться кафедри університету, обладнані сучасними комп’ютерами та лікувально-діагностичною апаратурою від відомих закордонних виробників. Для зручності студентів університетом було створено електронний журнал: за посиланням ez.vnmu.edu.ua кожен бажаючий має змогу перевірити власну успішність. Навчальний заклад тісно співпрацює із закордонними колегами з 13 країн, завдяки чому студенти та викладачі отримують змогу стажуватися в США та Європі. Більше про діяльність Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова можна дізнатися на офіційному сайті vnmu.edu.ua.

Тендери Вінницького медичного університету ім. Пирогова на офіційних майданчиках Прозорро.Закупівлі

Згідно діючого з 2016 р. Закону України «Про державні закупівлі», всі державні та комунальні установи мусять проводити тендери максимально відкрито та публічно – досягти цього вдалося завдяки створенню інноваційної електронної системи ProZorro. Тепер для участі у держзакупівлях ВНМУ Пирогова чи будь-якого іншого замовника потенційним постачальникам необхідно зареєструватися на офіційному майданчику «Української універсальної біржі», що має I-IV рівні акредитації МЕРТ. Після реєстрації на головній сторінці сайту tender.uub.com.ua учасники можуть знайти наступні закупівлі, оголошені ВНМУ ім. Пирогова:
  • купівля кондиціонерів;
  • придбання меблів;
  • закупка паперу для друку;
  • капітальний та поточний ремонт учбових та житлових приміщень, утеплення фасадів.
Бюджет тендерів даного замовника може складати від кількох тисяч до кількох мільйонів гривень, тож у разі перемоги у держзакупівлях ВНМУ Пирогова постачальник укладе досить вигідний контракт.

Як виграти торги ВНМУ ім. Пирогова на майданчику УУБ

Клієнти «Української універсальної біржі» отримують найкраще обслуговування: по email-розсилці ми вчасно проінформуємо вас про появу найбільш вигідних закупівель від ВНМУ Пирогова та інших замовників, а персональний консультант відповість на всі питання, що можуть виникнути під час користування майданчиком. Також на сайті tender.uub.com.ua ви знайдете зручні покрокові відео-інструкції, що допоможуть вам та вашим працівникам швидко опанувати проведення закупівель в системі ProZorro.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__