Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Держзакупівлі Одеської обласної державної адміністрації на ProZorro

ЄДРПОУ : 00022585
Організація : ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса : Україна, Одеська область, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, , будинок 4
Контактна особа:
Ім"я : СУШКЕВИЧ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
E-mail : odesodatorg@ukr.net
Телефон : 380995055240
Факс : -
UA-2021-03-23-003600-b
Звіт про укладені договори
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
4824 грн.
Детальніше
Загальний бюджет:
900 грн.
Детальніше
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
44520 грн.
Детальніше
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
44856 грн.
Детальніше
Відповідно до п. 2 частини 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»
UA-2021-03-03-000591-a
Звіт про укладені договори
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
141000 грн.
Детальніше
UA-2021-02-16-002323-c
Звіт про укладені договори
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
59535 грн.
Детальніше
Одеська обласна державна адміністрація являється місцевим органом виконавчої влади, що виконує свої функції на території всієї Одеської області. Загальна площа, підпорядкована Одеській ОДА, становить 33,3 тис. км2, а кількість населення області складає майже 2,4 млн. осіб. В цілому установа контролює діяльність 26 районних державних адміністрацій, 19 міських та 32 селищних і сільських рад. Одеська обласна державна адміністрація забезпечує економічний, соціальний та культурний розвиток невеликих населених пунктів, зміцнює фінансову та матеріально-технічну базу підпорядкованих їй органів місцевого самоврядування.

Актуальні держзакупівлі на сайті Одеської ОДА

Відповідно до прийнятого у 2016 р. Закону України «Про державні закупівлі», всі тендери Одеська облдержадміністрація проводить через електронну систему ProZorro. Реформування сфери держзакупівель вивело тендери з тіні – сьогодні процес проведення аукціонів повністю автоматизований, спостерігати за ним в режимі реального часу може будь-хто, а заявки подаються анонімно. З планом закупівель постачальники та громадські активісти можуть ознайомитися на офіційному сайті Одеської ОДА oda.odessa.gov.ua. Для того, щоб взяти участь в актуальних тендерах Одеської облдержадміністрації, учасники мають зареєструватися на одному з офіційних електронних майданчиків, підключених до системи Прозорро.Закупівлі. Так, на сайті «Української універсальної біржі» можна прийняти участь в наступних торгах, оголошених Одеською обласною державною адміністрацією:
  • закупівля різноманітного офісного приладдя;
  • ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки;
  • замовлення послуг телефонного зв’язку та Інтернету;
  • виконання столярних робіт;
  • професійна підготовка та підвищення кваліфікації персоналу.

Як взяти участь у тендерах Одеської облдержадміністрації на сайті tender.uub.com.ua

Головними перевагами державних тендерів, що проводяться через Прозорро, стали висока ефективність та відсутність корупції. З впровадженням інноваційної електронної системи закупівлі державних та комунальних підприємств стали чесними та відкритими, а брати участь у них мають право будь-які фізичні особи чи організації, що вчасно подали заявку, виконали всі вимоги та були допущені до проведення аукціону. Досить легко знайти актуальні держзакупівлі Одеської обласної державної адміністрації на майданчику «Української універсальної біржі» - на головній сторінці сайту знаходиться зручна форма пошуку, що дозволяє швидко розсортувати тендери за регіоном, назвою компанії-замовника, датою проведення аукціону, статусом чи типом процедури. Завдяки щоденній e-mail-розсилці наші клієнти вчасно отримують інформацію про появу в системі нових закупівель, служба підтримки УУБ надає докладні консультації, до того ж, на сайті tender.uub.com.ua є розділ з навчальними матеріалами, завдяки яким ви швидко опануєте роботу з системою Прозорро.Закупівлі.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__