Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Запорізька ОДА - відкриті тендери в системі Прозорро.Закупівлі

ЄДРПОУ : 00022504
Організація : Запорізька обласна державна адміністрація
Адреса : Україна, Запорізька область, просп. Соборний, 164
Контактна особа:
Ім"я : Нестеренко Андрій Володимирович
Телефон : +380612805234
Факс : -
Загальний бюджет:
100000 грн.
Детальніше
UA-2024-03-14-004074-a
Закупівля без використання електронної системи
Завершена закупівля
Загальний бюджет:
60720 грн.
Детальніше
Обласна держадміністрація Запорізької області (ЗОДА) відноситься до системи місцевих органів виконавчої влади. В межах повноважень, встановлених законодавством, дана установа відповідає за реалізацію виконавчої влади на території Запорізької області та виконує рішення, прийняті депутатами відповідної обласної ради. Склад ЗОДА формує її голова, якого, в свою чергу, призначає Президент України. Про свою роботу керівник Запорізької облдержадміністрації звітує безпосередньо Президенту, Кабміну та вищим органам виконавчої влади. Діяльність Запорізької обласної державної адміністрації регулюється Конституцією України та відповідними нормативно-правовими актами – законами України «Про місцеве самоврядування» та «Про місцеві державні адміністрації». В межах своїх повноважень вказана організація виконує наступні функції:
  • ЗОДА відповідає за дотримання Конституції, українського законодавства, актів, випущених Президентом, Кабінетом Міністрів та іншими виконавчими органами влади;
  • гарантує збереження законності та правопорядку, дотримання прав і свобод всіх громадян, що проживають на території, підпорядкованій ЗОДА;
  • впроваджує загальнодержавні, місцеві програми культурного, соціально-економічного розвитку та охорони довкілля;
  • готує та виконує обласні і районні бюджети;
  • звітує уряду про запровадження вказаних програм та використання виділених бюджетних коштів;
  • співпрацює з місцевими органами самоврядування.
Окрім цього, Запорізька ОДА відповідає за збереження та ефективне використання державного майна, житлового фонду, охорону історичних та культурних пам’яток, раціональне використання водних, земельних, лісових ресурсів, правильну експлуатацію надр та багато іншого.

Держзакупівлі Запорізької обласної адміністрації на електронних майданчиках Прозорро

Відповідно до прийнятого у 2016 р. Закону України «Про публічні закупівлі», всі державні установи та підприємства, в тому числі і ЗОДА, необхідні товари та послуги купують виключно через сучасну електронну систему ProZorro. Завдяки впровадженим реформам тендери стали відкритими та доступними для усіх бажаючих – таким чином лише за три роки держава змогла заощадити більше 93 млрд. грн. Взяти участь у відкритих торгах ЗОДА чи будь-якого іншого замовника постачальники можуть на спеціальних електронних майданчиках, що підключені до ЦБД Прозорро та мають відповідний дозвіл Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Взяти участь у торгах Запорізької ОДА на сайті tender.uub.com.ua

Після реєстрації на офіційному майданчику «Української універсальної біржі» ви отримаєте доступ до наступних закупівель ЗОДА:
  • закупка паперу, канцелярських товарів;
  • замовлення послуг із сервісного обслуговування офіційного сайту установи – zoda.gov.ua;
  • ремонт та технічне обслуговування офісної і комп’ютерної техніки.
Клієнти майданчика УУБ можуть розраховувати на найкращий сервіс – ми працюємо індивідуально з кожним замовником та постачальником. Персональний менеджер дасть відповідь на всі ваші запитання та допоможе вчасно подати пропозицію на обраний лот від ЗОДА та інших замовників.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__