Звернення:
За тендером : Послуги з технічного обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації корпусу № 1 Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за адресою: вул. Клепарівська, 35, м. Львів, Україна
Тема:
ЗВЕРНЕННЯ!
Зміст:
Замовником у складі пропозиції вимагається надати - Учасник у складі тендерної пропозиції повинен підтвердити обов’язкову наявність у штаті (або залучення) кваліфікованого інженера, який пройшов відповідне навчання у виробника або офіційного дистриб’ютора/постачальника даного обладнання з отриманням відповідних документів (сертифікат-(и) про проходження навчання подаються у складі пропозиції). Звертаємось до Вас з проханням усунути дану вимогу, у зв?язку з обмеженням кола учасників. Наша компанія має багаторічний досвід ведення даного виду робіт та наявність працівників які мають всі необхідні дозволи та перевірки знань, однак відсутнє навчання саме від даного виробника/дистриб’ютора/постачальника даного обладнання. Сподіваємось на ваше порозуміння!
Дата оприлюднення звернення:
23.01.2026 13:41
Доброго дня! Дякуємо за звернення!
Відповідно до ч. 2 ст.16 Закону про публічні закупівлі Замовник встановлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України, «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у ст. 3 Закону України, «Про публічні закупівлі», та з дотриманням законодавства в цілому.
На підтвердження наявності в Учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, Учасник у складі тендерної пропозиції повинен підтвердити обов’язкову наявність у штаті (або залучення) кваліфікованого інженера, який пройшов відповідне навчання у виробника або офіційного дистриб’ютора/постачальника даного обладнання з отриманням відповідних документів (сертифікат-(и) про проходження навчання подаються у складі пропозиції).
Дана вимога виключає дискримінаційний характер і не обмежує коло потенційних учасників закупівлі, оскільки встановлює можливість проходження відповідного навчання у виробника або офіційного дистриб’ютора/постачальника даного обладнання з отриманням відповідних документів (сертифікату-(ів) про проходження навчання).
Дана вимога убезпечить Замовника від отримання неякісної послуги. Технічне обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації повинно проводитися фаховими спеціалістами, які володіють всіма необхідними знаннями про обладнання вказане у Таблиці 1, Розділу 3, Додатку 1 до ТД.
Обладнання системи пожежної сигналізації перебуває на офіційній гарантії від виробника. Втручання в роботу системи несертифікованих спеціалістів призведе до втрати дії гарантії виробника
Дата оприлюднення відповіді:
26.01.2026 12:38