Закупівля Неттоп, монітор, клавіатура, мишка, мережевий фільтр згідно вимог та в кількості вказаній в КД Додаток №3 від ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУГУЇВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД".
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
Тип даних
Ознака
Значення, яке очікується
Так
Cтатус
Активна
Дата створення
21.01.2026 18:57
Спосіб підтвердження
Назва
.1.Довідка згідно форми №1 з інформацією про виконання не менше 2(двох) аналогічних* раніше укладених договорів (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю) протягом 2025-2026 років. 1.2. Скановані копії документів принаймні по 2-х договорах
Опис
*Під аналогічним договором слід розуміти виконаний договір на постачання ноутбуків та/або персональних комп’ютерів 1.2. Скановані копії документів принаймні по 2-х договорах, зазначених у довідці, зміст якого підтверджує якісне виконання договору (листи-відгуки або акти виконаних робіт (якщо актів декілька - достатньо двох актів на кожен договір), або видаткові накладні (якщо видаткових накладних декілька - достатньо двох видаткових накладних на кожен договір), або інші подібні документи), що підтверджують факт виконання договорів зазначених у довідці про наявність досвіду виконання аналогічних договорів.
Наявність обороту (доходу) учасника за останній звітний період: 2024рік на суму не менше 50% від вартості поданої пропозиції
Тип даних
Ознака
Значення, яке очікується
Так
Cтатус
Активна
Дата створення
21.01.2026 18:57
Спосіб підтвердження
Назва
Наявність обороту (доходу) учасника за останній звітний період: 2024рік на суму не менше 50% від вартості поданої пропозиції: 1) якщо Учасник є юридичною особою - резидентом: - остання затверджена річна фінансова звітність (форма №1 «Баланс» та форма №2 «Звіт про фінансові результати») 2) якщо Учасник є юридичною особою – нерезидентом: ? довідка у довільній формі згідно законодавством країни виробника. 3) якщо Учасник є фізичною особою-підприємцем: - остання фінансова звітність (декларація про доходи). Ті учасники, що працюють менше одного року, надають документи на підтвердження фінансової спроможності за період роботи (з дня державної реєстрації учасника і до дня оголошення цієї процедури закупівлі включно). У випадку, якщо учасником із законодавчих причин не складається фінансова звітність, він надає лист-роз’яснення з відповідним поясненням та посиланням на нормативні акти, а також запитуваною інформацією в довільній формі.
Опис
Тип
Документ
Документи, що підтверджують кваліфікацію
Вимога
Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
Тип даних
Ознака
Значення, яке очікується
Так
Cтатус
Активна
Дата створення
21.01.2026 18:57
Спосіб підтвердження
Назва
2.1. Інформаційний лист довільної форми з адресами та контактами офіційних/авторизованих сервісних центрів товару з посиланням на офіційний сайт. 2.2. Авторизаційний лист або інший документ від виробника запропонованого товару або офіційного представника (Дистриб’ютора) виробника в Україні
Опис
2.1. Інформаційний лист довільної форми з адресами та контактами офіційних/авторизованих сервісних центрів товару з посиланням на офіційний сайт. 2.2. Авторизаційний лист або інший документ від виробника запропонованого товару або офіційного представника (Дистриб’ютора) виробника в Україні, який підтверджує, що учасник: - є авторизованим партнером або реселером виробника; - має право постачати товар певного бренду; - гарантує офіційне постачання та підтримку запропонованого товару на території України. Замовник залишає за собою право запросити перевірку моделей та серійних номерів обладнання, що постачається, у локальному офісі виробника чи офіційного дистриб’ютора на території України і відмовитися від поставки у разі неофіційного ввозу.