Обгрунтування використання процедури
У замовника є потреба в здійсненні закупівлі Послуг з постачання теплової енергії для потреб опалення за кодом ДК 021:2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція за Єдиним закупівельним словником в кількості 16,54 Гкал з очікуваною вартістю 85 226,31 грн. з ПДВ на період з 04.12.2025 р. по 31.12.2025 р.
Закупівля здійснюється з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.22 № 1178.
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Для здійснення закупівлі Послуг з постачання теплової енергії для потреб опалення за кодом ДК 021:2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція за Єдиним закупівельним словником відсутня конкуренція, оскільки Комунальне підприємство «Павлоградтеплоенерго» Павлоградської міської ради є суб’єктом природних монополій , що підтверджується роздруківкою з Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення станом на 17.11.2025р.
На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей (у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником).