Звернення:
За тендером : Пожежний гідрант; Підставка під гідрант ППДФ Ду-100; Підставка під гідрант ППДФ Ду-100; Підставка під гідрант ППДФ Ду-150; Прокладка під гідрант; Показчик пожежного гідранта
Тема:
Вимоги документації
Зміст:
Шановний Замовнику!
Ознайомившись із вимогами тендерної документації, зокрема пунктами 4.3–4.5 Додатку 2, просимо надати роз’яснення щодо їх застосування до всіх позицій предмета закупівлі. Оскільки такі позиції як підставка під гідрант ,прокладка під гідрант, показчик пожежного гідранта - є пасивними виробами, які не є обладнанням, не містять механічних та не потребують сервісного обслуговування, ремонту або технічної підтримки у процесі експлуатації.
У зв’язку з цим просимо уточнити, чи необхідно надавати документи, передбачені пунктами 4.3–4.5 тендерної документації (листи виробника щодо наявності офіційного сервісного центру, сертифікованого персоналу, офіційного представництва та гарантії) для зазначених виробів, які за своїми характеристиками не підлягають сервісному обслуговуванню.
Просимо, за можливості, конкретизувати перелік товарів, до яких застосовуються вимоги пунктів 4.3–4.5, або внести відповідні уточнення до тендерної документації з метою уникнення неоднозначного тлумачення вимог та забезпечення рівних умов участі.
Дякуємо за розуміння та очікуємо на роз’яснення.
Дата оприлюднення звернення:
19.12.2025 11:51