Звернення:
За тендером : Послуги зі зберігання та обробки даних у формі хмарного (віртуального) дата-центру за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 72310000-1 – Послуги з обробки даних; відповідний код – 72317000-0 – Послуги зі зберігання даних
Тема:
Відсутність вимога до наявності арес в сертифікатах ISO
Зміст:
Шановний Замовнику, вітаємо.
За наявності декількох майданчиків для надання хмарних послуг, сертифікати ISO повинні мати додатки з переліком таких майданчиків (для прикладу можна подивитись сертифікати хмарних таких надавачів хмарних послуг, як Google, Amazon, MS Azure, наприколад, https://d1.awsstatic.com/certifications/iso_9001_certification.pdf?utm_source=chatgpt.com).
В поточній закупілі у вимогах до наявності сертифікатів ISO в учасників, Замовник не висуває вимоги, що адреси майданчиків (основного та резервного), на яких будуть надаватись послуги, мають бути наявні в додатках до сертифікатів.
Яким чином Замовник буде пересвідчуватись, що надані учасниками сертифікати ISO, підтверджують відповідність міжнародним стандартам систем саме на маданчику, де будуть надаватись послуги?
Дата оприлюднення звернення:
09.12.2025 19:26