Повідомлення про виявлені невідповідності
Учасник КОНСОРЦІУМ «ОБП» надав наступні документи в яких виявлені невідповідності:
Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей
1) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 2.2 «Додаткові обов’язкові підстави для відхилення тендерної пропозицій учасника за ПВУ (п. 4.3 Посібника із закупівель за ПВУ) Додатку №10 до ТД
Учасником надані наступні документи в яких виявлено невідповідності:
1. Довідка №15/18 від 30.12.2025 року про незастосування санкцій в якій зазначена юридична особа КОНСОРЦІУМ «ОБП».
2. Довідка №15/19 від 30.12.2025 року, в якій юридична особа КОНСОРЦІУМ «ОБП» підтверджує про те, що фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію та/або уповноважена на підписання договору про закупівлю, фізична особа-кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи-учасника процедури закупівлі ( у тому числі фізична особа кінцевого бенефіціарного власника засновника такої юридичної особи, якщо засновник – інша юридична особа) – НЕ була засуджена за державну зраду або колабораційну діяльність за законами України та судимість за такі кримінальні правопорушення з фізичної особи не знято або не погашено у встановленому законом порядку.
КОНСОРЦІУМ «ОБП» заснований 30.05.2024 року, є об’єднанням 2-х підприємств у формі консорціуму: ТОВ «ОСНОВА БУД ПЛЮС» та ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «НОВІ ЗОДЧІ».
1. Директором та кінцевим бенефіціаром ТОВ «ОСНОВА БУД ПЛЮС» є Кур’ян Руслан Миколайович, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100.
2. Директором ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «НОВІ ЗОДЧІ» є Чигасов Олексій Сергійович, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 40.
Інші засновники юридичної особи:
? Чигасов Сергій Георгійович, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 30.
? Холодний Олексій Сергійович, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 30.
Кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи КОНСОРЦІУМ «ОБП», ЄДРПОУ 45463335 відповідно даних реєстру Мінюсту є Кур’ян Руслан Миколайович, який має не прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив) -51%.
Відповідно вимог, зазначених в тендерній документації такі довідки повинні бути на службову (посадову) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію та/або уповноважена на підписання договору про закупівлю, фізична особа-кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи-учасника процедури закупівлі (член або учасник (акціонер) юридичної особи).
Учасник не надав довідок на службову (посадову) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію та/або уповноважена на підписання договору про закупівлю, фізична особа-кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи-учасника процедури закупівлі (член або учасник (акціонер) юридичної особи:
-Довідки в довільній формі про те що учасник (бенефіціар) не був засуджений за державну зраду або колабораційну діяльність на наступних осіб:
Кур’яна Руслана Миколайовича, Чигасова Олексія Сергійовича, Чигасова Сергія Георгійовича, Холодного Олексія Сергійовича.
- Довідки в довільній формі про незастосування санкцій на наступних осіб:
Кур’яна Руслана Миколайовича, Чигасова Олексія Сергійовича, Чигасова Сергія Георгійовича, Холодного Олексія Сергійовича.
3. Учасником надана Довідка №15/19 від 30.12.2025 року про те, що КОНСОРЦІУМ «ОБП» підтверджує що розмір середньорічного отриманого доходу (середнє арифметичне значення річних оборотів коштів) учасника процедури закупівлі за останні 2 роки без врахування періоду військового стану перевищує 50 % від початкової вартості договорів, укладених цим учасником в рамках НКПВУ та/або ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника.
Згідно наданих учасником аналогічних договорів:
• №17/11 від 17.11.2020 року, укладеного між відділом капітального будівництва Миргородської міської ради та ТОВ «Основа Буд Плюс», виконувалась реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська область в рамках проекту НКПВУ, сума договору 24 870 000,00 грн.
• №15 від 17.02.2022 року, укладеного між відділом капітального будівництва Миргородської міської ради та ТОВ «Основа Буд Плюс», виконувались додаткові роботи з реконструкції центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська область в рамках проекту НКПВУ, сума договору 2 459 503,39 грн. Загальна сума за договорами складає 27 329 503,39 грн.
Інформація, яку надав Учасник КОНСОРЦІУМ «ОБП», який заснований 30.05.2024 року і є об’єднанням 2-х підприємств у формі консорціуму: ТОВ «ОСНОВА БУД ПЛЮС» та ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «НОВІ ЗОДЧІ» має наступні невідповідності:
Договори №17/11 від 17.11.2020 року та №15 від 17.02.2022 року є завершеними, а згідно вимоги повинні бути незавершені. Також неможливо порахувати середнє арифметичне значення річних оборотів коштів учасника за 2 роки без врахування військового стану, так як учасник не надав фінансової звітності за 2020 та 2021 роки. Дана інформація є неактуальною для учасника, так як в нього немає незавершених договорів де виконавцем (підрядником) є КОНСОРЦІУМ «ОБП» та які укладені в рамках проекту НКПВУ та/або ПВУ без врахування військового стану.
2) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності. Тендерна документація містить такі вимоги:
2.2. Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону з урахуванням абзацу 10 пункту 3 Особливостей та Фінансової Угоди для закупівель за ПВУ, цією тендерною документацією встановлюються додаткові обов’язкові підстави для відхилення тендерної пропозицій учасника за ПВУ (п. 4.3 Посібника із закупівель за ПВУ), зокрема тендерна пропозиція учасника буде відхилена, якщо учасником НЕ буде надано у складі пропозиції інформації про відсутність наступних підстав, а саме:
- Довідки в довільній формі про те, що фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію та/або уповноважена на підписання договору про закупівлю, фізична особа-кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи-учасника процедури закупівлі ( у тому числі фізична особа кінцевого бенефіціарного власника засновника такої юридичної особи, якщо засновник – інша юридична особа) – НЕ була засуджена за державну зраду або колабораційну діяльність за законами України та судимість за такі кримінальні правопорушення з фізичної особи не знято або не погашено у встановленому законом порядку.
- Довідки в довільній формі, що учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи – учасника процедури закупівлі НЕ є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА, а також до такої особи НЕ застосовані чинні санкції будь-якою з таких організацій:
(a) Організація Об’єднаних Націй та будь-яка установа чи особа, яка належним чином призначена, уповноважена або уповноважена Організацією Об’єднаних Націй запроваджувати, керувати, впроваджувати та/або застосовувати санкції;
(b) Європейський Союз та будь-яке агентство чи особа, яка належним чином призначена, уповноважена чи уповноважена Європейським Союзом вводити, адмініструвати, впроваджувати та/або застосовувати санкції;
(c) Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC), Державний департамент США та/або Міністерство торгівлі Сполучених Штатів.
- Довідки в довільній формі про те, що розмір середньорічного отриманого доходу (середнє арифметичне значення річних оборотів коштів) учасника процедури закупівлі за останні 2 роки без врахування періоду військового стану перевищує 50 % від початкової вартості договорів, укладених цим учасником в рамках НКПВУ та/або ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника.
Якщо учасник не був виконавцем (підрядником) за договорами, укладеними в рамках НКПВУ та/або ПВУ – інформація про це зазначається у довідці в довільній формі.
Під річним отриманим доходом (тотожним обсягу річного обороту) розуміються всі доходи учасника протягом року: 1) для учасника юридичної особи: чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) + Інші операційні доходи + Інші доходи; 2) для учасника фізичної особи-підприємця: обсяг доходу за звітний податковий період (рік).
3) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей.
- Довідки в довільній формі про те що учасник (бенефіціар) не був засуджений за державну зраду або колабораційну діяльність на наступних осіб:
Кур’яна Руслана Миколайовича, Чигасова Олексія Сергійовича, Чигасова Сергія Георгійовича, Холодного Олексія Сергійовича.
- Довідки в довільній формі про незастосування санкцій на наступних осіб:
Кур’яна Руслана Миколайовича, Чигасова Олексія Сергійовича, Чигасова Сергія Георгійовича, Холодного Олексія Сергійовича.
- Довідку в довільній формі про те, що учасник КОНСОРЦІУМ «ОБП» не був виконавцем (підрядником) за договорами, укладеними в рамках НКПВУ та/або ПВУ.
4) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 5.1 «Забезпечення тендерної пропозиції», п. 5.6 «Банківська гарантія» Додатку №10 до ТД
Учасником не надано довідку, видану банком-гарантом, завіреною підписом уповноваженої особи банку-гаранту (або її електронним/кваліфікованим електронним підписом), яка повинна містити реквізити гарантії, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в розмірі не меншому ніж це передбачено цією тендерною документацією із зазначенням номеру рахунку, відкритого в установі банку-гаранта на якому обліковуються кошти гарантії.
5) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності. Тендерна документація містить такі вимоги:
Гарантія повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття), а саме списання коштів з поточного рахунку принципала для резервування грошового забезпечення (покриття) гарантії та в розмірі, не меншому ніж це передбачено цією тендерною документацією або так само внесення учасником відповідної суми коштів на рахунок, що відкритий в установі банку – гаранта на якому обліковуватимуться кошти гарантії. Грошове забезпечення (покриття) гарантії повинно бути підтверджено довідкою, виданою банком-гарантом, завіреною підписом уповноваженої особи банку-гаранту (або її електронним/кваліфікованим електронним підписом), яка повинна містити реквізити гарантії, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в розмірі не меншому ніж це передбачено цією тендерною документацією із зазначенням номеру рахунку, відкритого в установі банку-гаранта на якому обліковуються кошти гарантії.
6) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей.
Для усунення вищезазначених невідповідностей Учаснику необхідно надати у строк, визначений Особливостями виправлені документи та інформацію, а саме:
Довідку, видану банком-гарантом, завіреною підписом уповноваженої особи банку-гаранту (або її електронним/кваліфікованим електронним підписом), яка повинна містити реквізити гарантії, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в розмірі не меншому ніж це передбачено цією тендерною документацією із зазначенням номеру рахунку, відкритого в установі банку-гаранта на якому обліковуються кошти гарантії.
7) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 9. «Про залучення/або незалучення субпідрядників»
Учасник надав наступні довідки:
• №15/4 від 30.12.2025 року довідка за формою №4 додатка до ТД, в якій відсутня інформація про субпідрядні організації:
• №15/22 від 30.12.2025 року про намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників в обсязі не менше 20% від вартості договору про закупівлю. З огляду на вищезазначене виникає суперечлива інформація щодо залучення/або незалучення учасником субпідрядників.
8) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності, щодо пункту 9 Додатку №10 до ТД
9. Учасник у складі тендерної пропозиції надає інформацію про повне найменування, код згідно ЄДРПОУ та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, та шляхом подання у складі тендерної пропозиції заповненої та засвідченої належним чином довідки за формою розділу 1 додатку 4 до цієї тендерної документації. Передбачена цим абзацом інформація також надається учасником у складі тендерної пропозиції у випадку залучення останнім субпідрядника (субпідрядників) / їх спроможностей для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, зокрема наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявності працівників, які мають необхідні знання та досвід, а так само у випадку залучення субпідрядника (субпідрядників) для виконання робіт згідно даного предмету закупівлі, що потребують наявності в їх виконавця відповідних документів дозвільного характеру (ліцензія, або дозвіл, або декларація).
У випадку якщо учасник не планує залучати субпідрядників до виконання робіт, при цьому такий учасник відповідає в повній мірі кваліфікаційним критеріям, встановленим цією тендерною документацією, та має всі необхідні для виконання робіт згідно даного предмету закупівлі документи дозвільного характеру (якщо це вимагається згідно чинного законодавства), з наданням відповідного документального підтвердження згідно цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, такий учасник надає у складі тендерної пропозиції відповідну інформацію у довільній формі (довідка, інформаційний лист, тощо) щодо незалучення такого (таких) субпідрядника (субпідрядників), та не складає довідку згідно розділу 1 додатку 4 до цієї тендерної документації.
У разі подання учасником у складі тендерної пропозиції інформації про залучення субпідрядника для виконання видів робіт, що потребують отримання їх виконавцем документів дозвільного характеру (ліцензія, або дозвіл, або декларація), у складі тендерної пропозиції надаються копії таких діючих документів, отриманих субпідрядником.
9) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей згідно п.9 Додатку 10 до ТД
Надати уточнену інформацію у вигляді довідки відповідно вимог пункту 9 додатку 10 до тендерної документації щодо залучення/або незалучення учасником субпідрядників.
10) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 10.1. «Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій», Додатку №10 до ТД
Учасник надав довідку №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», в якій виявлені наступні невідповідності:
1. №1. Аппарат для стикового зварювання поліетиленових труб Wezer PM-6 не зазначена кількість в довідці. Немає первинного документа: свідоцтва про право власності (техпаспорт, договори купівлі –продажу, накладні, інше), згідно якого обліковується таке обладнання в оборотно-сальдовій відомості.
2. №2. Ножичний підйомник Haulotte Compact 10 - немає первинного документа: свідоцтва про право власності (техпаспорт, договори купівлі –продажу, накладні, інше), згідно якого обліковується таке обладнання в оборотно-сальдовій відомості.
3. Інверторний випрямляч Патон ВДІ -250Е DC ММА, кількість 2 штуки - немає первинного документа: свідоцтва про право власності (техпаспорт, договори купівлі –продажу, накладні, інше), згідно якого обліковується таке обладнання в оборотно-сальдовій відомості.
4. Дизельний генератор Malcomson ML 8010-DELS - немає первинного документа: свідоцтва про право власності (техпаспорт, договори купівлі –продажу, накладні, інше), згідно якого обліковується таке обладнання в оборотно-сальдовій відомості.
Учасник не надав первинні підтвердні документи на власне обладнання, яке зазначене в довідці та обігово-сальдовій відомості по рахунку:10 Основні засоби за 2026 рік, сформовану 02.01.2026.
2. Залучені машини та механізми на договірних засадах (згідно договору оренди, або лізингу або договору про надання послуг)
1. №5. Невідповідність в назві механізму вказаному в довідці, а саме: Екскаватори одноковшеві JCB ЗCХ SITEMASTER, згідно договору про надання послуг по експлуатації будівельних машин №01/04-24 від 01.04.2024р. та свідоцтва про реєстрацію машин правильна назва: Екскаватор навантажувач JCB ЗCХ SITEMASTER.
2. №6. Вантажний бортовий МАN TGL 12.210, згідно договору про надання послуг № 24.06/24 –МД, невірно зазначений номер договору в довідці, правильно: № 24.06/24.
3. №8. Автогідропідіймач, марка ГАЗ, модель 33098-837 Спеціалізований вантажний автопідйомник – не наданий договір про надання послуг №11/3 від 19.03.2025р.
4. №9. Тягач DAF XF 95/480, згідно договору оренди транспортних засобів №218/2 - невірно зазначений номер договору, правильно: №218/24 від 18.04.2024.
5. №10. Причіп LANGENDORF SKA 24/30, згідно договору оренди транспортних засобів №218/2 - невірно зазначений номер договору, правильно: №218/24 від 18.04.2024.
Також учасник не підтвердив Обов’язкову наявність: електростанції пересувної, установки для зварювання ручного дугового, а також інших механізмів та обладнання, які учасник буде залучати для виконання робіт та вказав це в підсумковій відомості ресурсів.
Відповідно підсумкової відомості ресурсів учасник буде використовувати для виконання робіт наступне обладнання та механізми:
1. В підсумковій відомості ресурсів згідно № 10 вказано: Компресори пересувні з двигуном внутрішнього згоряння, тиск до 686 кПА, продуктивність 2,2 м3/хв. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
2. В підсумковій відомості ресурсів згідно № 11 вказано: Крани на автомобільному ходу при роботі на монтажі технологічного устаткування, вантажопідйомністю 25 т. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
3. В підсумковій відомості ресурсів згідно №11 вказано: Установка для зварювання ручного дугового (постійного струму). В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
4. В підсумковій відомості ресурсів згідно №15 вказано: Перетворювачі зварювальні з номінальним струмом 315-500А. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
5. В підсумковій відомості ресурсів згідно №16 вказано: Молотки відбійні пневматичні, при роботі від пересувних компресорних станцій. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
6. В підсумковій відомості ресурсів згідно №17 вказано: Агрегати зварювальні пересувні з бензиновим двигуном, з номінальним зварювальним струмом 250-400А. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
7. В підсумковій відомості ресурсів згідно №19 вказано: Випрямлячі зварювальні однопостові з номінальним зварювальним струмом 315-500А. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
8. В підсумковій відомості ресурсів згідно №20 вказано: Навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 2т. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
9. В підсумковій відомості ресурсів згідно №21 вказано: Установки для гідравлічних випробувань трубопроводів, тиск нагнітання: низький 0,1 МПа (1кгс/см2), високий 10 МПа (100кгс/см2). В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
10. В підсумковій відомості ресурсів згідно №22 вказано: Прес-ножиці комбіновані. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
11. В підсумковій відомості ресурсів згідно №26 вказано: Гайковерт пневматичний. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
12. В підсумковій відомості ресурсів згідно №27 вказано: Вібратори поверхневі. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
13. В підсумковій відомості ресурсів згідно №28 вказано: Насос гідравлічний ручний. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
14. В підсумковій відомості ресурсів згідно №29 вказано: Ножиці листові кривошипні (гільйотинні). В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
15. В підсумковій відомості ресурсів згідно №30 вказано: Машини шліфувальні електричні. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
16. В підсумковій відомості ресурсів згідно №31 вказано: Пістолет монтажний. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
17. В підсумковій відомості ресурсів згідно №32 вказано: Трансформатори зварювальні з номінальним зварювальним струмом 315-500А. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
18. В підсумковій відомості ресурсів згідно №33 вказано: Пилка дискова електрична. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
19. В підсумковій відомості ресурсів згідно №35 вказано: Дрилі електричні. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
20. В підсумковій відомості ресурсів згідно №36 вказано: Шуруповерти. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
21. В підсумковій відомості ресурсів згідно №37 вказано: Фарборозпилювачі ручні. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
22. В підсумковій відомості ресурсів згідно №38 вказано: Перфоратори електричні. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
23. В підсумковій відомості ресурсів згідно №39 вказано: Пальник газопламеневий. В довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», така інформація відсутня.
11) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності, щодо пункту 10.1. Додатку №10 до ТД
10.1. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, а саме учасник повинен підтвердити право власності або щонайменше право користування (або отримання послуг на підставі договору) на основні будівельні машини і механізми, необхідні для виконання робіт, зокрема щодо наступного: Обов’язкова наявність: екскаватор, вантажний автомобіль (бортовий, самоскид, тощо), кран на автомобільному ходу, електростанція пересувна, установка для зварювання ручного дугового, апарат для стикового зварювання поліетиленових труб, а також інші механізми та обладнання, які учасник буде залучати для виконання робіт. Для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію учасник надає у складі тендерної пропозиції заповнену та засвідчену належним чином довідку за формою додатку 5 до цієї тендерної документації, а також інші підтвердні документи, в тому числі наступне:
Для підтвердження наявності власного обладнання, машин та механізмів, матеріально-технічної бази, зазначеного в Довідці:
- на кожну одиницю такого обладнання, машин та механізмів, матеріально-технічної бази, зазначеного в Довідці, учасник надає свідоцтва про право власності, (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання), договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна, інвентаризаційні описи, оборотно-сальдову відомість сформовану в поточному році (витяг) щодо такого майна або інший документ, який підтверджує право власності.
Якщо Учасник НЕ є власником обладнання, машин та механізмів, матеріально-технічної бази, крім документів, що підтверджують право власності відповідного власника, додатково, необхідно надати документи/документ, на підтвердження права володіння/користування, тощо відповідним майном ( договір оренди, або договір надання послуг, або лізингу або документ, який підтверджує інше право використання на весь термін виконання робіт).
Якщо договір/ори найму (оренди) транспортного засобу за участі фізичної особи у разі їх надання учасником, мають бути засвідчені нотаріально.
12) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей згідно п.10.1 Додатку 10 до ТД
1.Надати виправлену (оновлену) довідку затвердженої форми згідно додатку 5 до цієї тендерної документації «Довідка про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*» з урахуванням виправлень.
2. Надати договір про надання послуг №11/3 від 19.03.2025р, згідно якого орендується Автогідропідіймач, марка ГАЗ, модель 33098-837 Спеціалізований вантажний автопідйомник.
3. Надати первинні підтвердні документи на власне обладнання, перелік якого зазначений в довідці №15/6 від 30.12.2025 року «Довідка про наявність в Учасника торгів основних об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази*», а також включити до довідки обладнання та механізми, які вказані в підсумковій відомості ресурсів, з підтвердженням права власності та *первинних документів щодо кожної позиції за умови що дане обладнання власне*/ або договори оренди, послуг, або лізингу, інше.
13) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 10.2. «Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації», Додатку №10 до ТД
Учасник надав довідку №15/6 від 30.12.2026 року «Довідка про наявність в Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», в якій виявлені наступні невідповідності:
В довідці вказані працівники, щодо яких виявлені наступні невідповідності:
1. № 8. Іващенко Ігор Михайлович, згідно наказу №7-К від 15.04.2025 року прийнятий на посаду «Електрогазозварника» КОНСОРЦІУМ «ОБП», а в довідці зазначена посада «Електрозварник».
Також є невідповідності щодо кваліфікації наступних працівників:
1. Воронічев Юрій Андрійович, посада «Монтажник будівельний» (Наказ №17-К від 29.08.2025 ТОВ «ОБП»), відповідно наданого диплому молодшого спеціаліста серії ЕІ №040748 зазначена професійна кваліфікація «технік з обслуговування і ремонту споруд та об’єктів колійного господарства», що не відповідає зазначеній посаді в довідці. Надати підтверджуючі документи щодо посади «Монтажник будівельний».
2. Іващенко Михайло Юрійович, посада «монтажник зовнішніх трубопроводів» (Наказ №2-К від 12.01.2022, ТОВ «ОБП»), відповідно наданого диплому серія В №374269 зазначена професійна кваліфікація «Водій авто і електронавантажувача», що не відповідає зазначеній посаді в довідці. Надати підтверджуючі документи щодо посади «монтажник зовнішніх трубопроводів».
3. Іващенко Ігор Михайлович, посада «електрогазозварник» (Наказ №7-К від 15.04.2025, КОНСОРЦІУМ «ОБП»), відповідно наданого диплому серія В №299756 зазначена професійна кваліфікація «електрослюсар (слюсар) чергового та з ремонту обладнання, електрозварника ручного зварювання», що не відповідає зазначеній посаді в довідці. Надати підтверджуючі документи щодо посади «Електрогазозварника».
4. Мартиненко Сергій Анатолійович, посада «Монтажник з монтажу сталевих та бетонних конструкцій» (Наказ №36-К від 16.12.2025, ТОВ «ОБП») відповідно наданого диплому серія ДК №2012811 зазначена професійна кваліфікація «Електромонтер з обслуговування і ремонту електрообладнання зайнятих в сільськогосподарському виробництві», що не відповідає зазначеній посаді в довідці. Надати підтверджуючі документи щодо посади «Монтажник з монтажу сталевих та бетонних конструкцій».
14) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності, щодо пункту 10.2. Додатку №10 до ТД
10.2. Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме учасник повинен підтвердити наявність трудових відносин з працівниками, які будуть залучені до виконання робіт.
Обов’язкова наявність - головного інженера, інженера-проектувальника в частині кошторисної документації, інженера з охорони праці.
Обов’язкова наявність працівників – електрогазозварника, монтажника зовнішніх трубопроводів, монтажника будівельного, монтажника з монтажу сталевих та бетонних конструкцій, електрика. Для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію учасник надає у складі тендерної пропозиції заповнену та засвідчену належним чином довідку за формою додатку 6 до цієї тендерної документації, а також інші підтвердні документи, в тому числі наступне:
- на підтвердження інформації щодо працевлаштування працівників в учасника (субпідрядника), разом з передбаченою цим додатком до тендерної документації довідкою, учаснику у складі тендерної пропозиції необхідно надати скан-копії трудових книжок (витягів - сторінка із даними працівника та сторінка із записом про прийом на роботу), або наказів про прийом на роботу, або трудових договорів (контрактів).
Учасник може для підтвердження своєї відповідності цьому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.
-Також учасник надає підтвердні документи щодо кожного працівника, стосовно:
даних про освіту / кваліфікацію; даних про наявні ліцензії / сертифікати (для працівників, щодо яких законодавством передбачено проведення професійної атестації з наданням відповідного кваліфікаційного сертифіката/свідоцтва/ліцензії).
15) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей згідно п.10.2 та абз.4 п.10.4 Додатку 10 до ТД
1. Надати виправлену (оновлену) довідку згідно затвердженої форми «Довідка про наявність в Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» з урахуванням вищезазначених невідповідностей .
2. Надати підтвердні документи на працівників, які мають кваліфікацію:
- Воронічева Юрія Андрійовича, посада «Монтажник будівельний».
- Іващенка Михайла Юрійовича, посада «монтажник зовнішніх трубопроводів».
- Іващенка Ігоря Михайловича, посада «електрогазозварник».
- Мартиненка Сергія Анатолійовича, посада «Монтажник з монтажу сталевих та бетонних конструкцій».
16) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 10.3. «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» Додатку №10 до ТД
На підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів учасник надав довідку №15/7 від 30.12.2025 року «Про наявність в Учасника торгів документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» та три договори:
1. Договір №17/11 від 17.11.2020 року: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська область. Коригування», сума договору 24 870 000,00 грн., укладений між відділом капітального будівництва Миргородської міської ради та ТОВ «Основа Буд Плюс».
2. Договір №15 від 17.02.2022 року: додаткові роботи з «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська область. Коригування», сума договору 2 459 503,39 грн., укладений між відділом капітального будівництва Миргородської міської ради та ТОВ «Основа Буд Плюс».
3. Договір підряду №319 від 16.01.2020 року: «Реконструкція нежитлової будівлі літера А цілісного майнового комплексу під адміністративну будівлю з прибудовою ліфтового блоку та будівництво будинку пропускного пункту на вул. Бориспільська,13 у Дарницькому районі м. Києва», сума договору 35 367 327,42 грн., укладений між ТОВ «Будівельна компанія «Нові зодчі» та ТОВ «Основа Буд Плюс».
Перелік невідповідностей, які виявлені під час розгляду кваліфікаційного критерію:
1. В довідці №№15/7 від 30.12.2025 року:
• Договір №17/11, учасник зазначив дату укладання договору 17.11.2021р., правильна дата укладання договору -17.11.2020 року.
• Не вказаний № договору №319.
• Загальний досвід роботи учасника КОНСОРЦІУМ «ОБП» не може складати 10 років, так як юридична особа відповідно ЄДР зареєстрована 31.05.2024 року.
2. Договори, які надав учасник не відповідають вимогі, так як підтвердженням досвіду виконання аналогічних договорів вважатиметься договір підряду, що передбачає виконання робіт щодо капітального ремонту, або реконструкції, або нового будівництва трубопроводу або об’єктів водопостачання, водовідведення, теплопостачання, водопроводу, що відповідає досвіду виконання робіт об’єктів критичної інфраструктури.
Для підтвердження досвіду робіт, необхідно надати інші аналогічні договори, які співставні за видами та обсягами робіт даної закупівлі та повністю відповідають вимогам зазначеним в п.10.3 Додатку №10.3.
Також Учасником надані Відгуки про виконані роботи до договорів №17/11 та №15 адресовані ТОВ «ОСНОВА БУД ПЛЮС», а не замовнику даної закупівлі, яким є Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради, що не відповідає вимогам зазначеним в п.10.3 Додатку №10.
17) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності, щодо пункту 10.3. Додатку №10 до ТД
10.3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а саме учасник повинен підтвердити досвід повного виконання не менше ніж двох аналогічних договорів (у тому числі можуть враховуватись договори субпідряду, виконані учасником) протягом останніх п’яти років (загальний досвід роботи не менше 5 років) з урахуванням, що клас наслідків (відповідальності) об’єкта за аналогічним договором повинен бути не нижче класу наслідків об’єкта за предметом цієї закупівлі (СС2).
Згідно цієї тендерної документації «аналогічним договором» вважатиметься договір підряду, що передбачає виконання робіт щодо капітального ремонту, або реконструкції, або нового будівництва трубопроводу або об’єктів водопостачання, водовідведення, теплопостачання, водопроводу.
На підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів учасник додатково до довідки за формою додатку 7 повинен надати у складі тендерної пропозиції скан-копії підтвердних документів за кожним з аналогічних договорів окремо, а саме:
- аналогічний договір з додатковими угодами (за їх наявності);
- підтвердження виконаних робіт на всю суму договору станом на час завершення виконання робіт (Форма КБ-2в або Форма КБ-3 або підготовлені самостійно та підписані замовником робіт форми актів приймання-передачі виконаних підрядних робіт у будівництві, а у разі міжнародних контрактів -- інших нормативно допустимих документів про обсяги виконаних робіт та їх вартість) (у випадку коли сума актів наданих послуг не відповідає вказаній вартості договору – надати пояснення);
- відгуки від замовників робіт, складені на фірмовому бланку замовника робіт, завірені підписом уповноваженої посадової (службової) особи такого замовника, повинні бути датовані та кожен відгук повинен містити інформацію про: реквізити договору, щодо виконання якого надається такий відгук (дата укладення, номер за наявності), та/або найменування виконуваних робіт згідно договору. Листи-відгуки повинні бути адресовані замовнику даної закупівлі, із зазначенням інформації про належне виконання договору, з додаванням підтверджуючих документів про прийняття в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва (також можуть бути окремо надані пояснення (з наданням підтвердних документів відповідних державних органів) щодо відсутності всіх підтверджуючих документів про прийняття в експлуатацію завершених об’єктів будівництва);
- документи, які підтверджують клас наслідків об’єкту аналогічного договору (проектна документація, дозвільний документ з ДАБІ / ДІАМ, сертифікат готовності об’єкта до експлуатації, тощо).
18) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей згідно п.10.3 Додатку 10 до ТД
1. Надати не менше двох аналогічних договорів, які співставні за видами та обсягами робіт даної закупівлі та повністю відповідають вимогам зазначеним в п.10.3 Додатку №10.
2. Надати нову (іншу) «Довідку про наявність в Учасника торгів документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» із зазначенням інших договорів, які має надати учасник.
3. Надати Відгуки про виконані роботи до договорів, які адресовані замовнику даної закупівлі, яким є Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради.
19) Перелік виявлених невідповідностей щодо пункту 10.4. Додатку №10 до ТД «Наявність фінансової спроможності»
Учасник КОНСОРЦІУМОМ «ОБП» надав наступні копії річної фінансової звітності (разом з копіями квитанції про отримання відповідної звітності Центром обробки електронних звітів Держстату України, згідно переліку:
1.ТОВ «ОСНОВА БУД ПЛЮС»:
фінансова звітність за 2022 рік–річний дохід становить 17403,70 тис. грн.,збиток 85,0 тис.грн.
фінансова звітність за 2023 рік – річний дохід становить 23,7 тис. грн., збиток 192,3 тис. грн.
фінансова звітність за 2024 рік – річний дохід становить 62,0 тис. грн., ., збиток 25,7 тис. грн.
2.ТОВ «Будівельна компанія «НОВІ ЗОДЧІ»:
фінансова звітність за 2022 рік – річний дохід становить 73503,1 тис. грн., чистий прибуток 575,1 тис. грн.
фінансова звітність за 2023 рік – річний дохід становить 32589,9 тис. грн., чистий прибуток 559,4 тис. грн.
фінансова звітність за 2024 рік – річний дохід становить 43945,6 тис. грн., чистий прибуток 626,2 тис. грн.
3. КОНСОРЦІУМОМ «ОБП»
фінансова звітність за 2024 рік – річний дохід становить 0,00 тис. грн., збиток 227,9 тис. грн.
Учасник не надав копії річної фінансової звітності (разом з копіями квитанції про отримання відповідної звітності Центром обробки електронних звітів Держстату України за 2020 та 2021 рік, для підтвердження середньорічного обороту (середнє арифметичне значення річних оборотів) протягом 5 останніх календарних років*, який повинен становити не менше ніж 30 (тридцять) % від очікуваної вартості предмета закупівлі, вказаної Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
20) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності щодо пункту 10.4. Додатку №10 до ТД
10.4. Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю, а саме учасник повинен підтвердити середньорічний оборот (середнє арифметичне значення річних оборотів) протягом 5 останніх календарних років*, який повинен становити не менше ніж 30 (тридцять) % від очікуваної вартості предмета закупівлі, вказаної Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів. Під річним оборотом (тотожним обсягу річного доходу) розуміються всі доходи учасника протягом року: 1) для учасника юридичної особи: чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) + Інші операційні доходи + Інші доходи; 2) для учасника фізичної особи-підприємця: обсяг доходу за звітний податковий період (рік).
Для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію учасник надає у складі тендерної пропозиції копії річної фінансової звітності (разом з копіями квитанції про отримання відповідної звітності Центром обробки електронних звітів Держстату України), яка складена учасником згідно положень ст. ст. 11-12, 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та за підсумком кожного календарного року в період, визначений цією тендерною документацією.
*2020-2024р.р., при цьому поняття «календарний рік» охоплює період від 01 січня до 31 грудня відповідного року.
У разі участі об’єднання учасників підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям здійснюється з урахуванням узагальнених об’єднаних показників кожного учасника такого об’єднання на підставі наданої об’єднанням інформації. У такому випадку документальне підтвердження відповідності одному або декільком кваліфікаційним критеріям може бути надане щодо безпосередньо щодо об’єднання учасників в цілому (як сума кваліфікаційних даних учасників об’єднання) та/або окремо щодо учасників такого об’єднання (кваліфікаційні дані того чи іншого учасника відповідають параметрам встановленого кваліфікаційного критерію). При цьому за сукупністю наданої інформації, згідно способу документального підтвердження передбаченого цією тендерною документацією, учасник процедури закупівлі в цілому має відповідати кваліфікаційним критеріям, установленим замовником згідно цієї тендерної документації. Додатково у складі тендерної пропозиції у разі участі об’єднання учасників надається копія документу, на підставі якого створено таке об’єднання.
У разі якщо учасником відкритих торгів є консорціум, як зареєстрована юридична особа, то документальне підтвердження інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям має бути надане від імені консорціуму як учасника торгів.
21) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей згідно пункту 10.4. Додатку №10 до ТД
1. Надати копії річної фінансової звітності (разом з копіями квитанції про отримання відповідної звітності Центром обробки електронних звітів Держстату України за 2020 та 2021 рік, для підтвердження середньорічного обороту (середнє арифметичне значення річних оборотів) протягом 5 останніх календарних років*, який повинен становити не менше ніж 30 (тридцять) % від очікуваної вартості предмета закупівлі, вказаної Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.