Зміст
Під час розгляду тендерної пропозиції ФОП Ваврик Назарій Володимирович (далі - Учасник) у процедурі закупівлі № UA-2025-11-18-011293-a виявлено наступні невідповідності.
1. Учасник не надав Документ/и, які вимагалися в підпункті 1.3.3 пункті 1 Додатка 1 до тендерної документації, а саме Документ/и на підтвердження виконання в повному обсязі не менше ніж одного аналогічного договору, зазначеного в наданій Учасником довідці. та/ або лист-відгук (або рекомендаційний лист тощо) (не менше одного) від контрагента згідно з аналогічним договором, який зазначено в довідці та надано у складі тендерної пропозиції про належне виконання цього договору. Просимо вибрати один із варіантів або залишити обидва і надати згадані документи.
2. Учасник не вказав Виробника товару в Таблиці 1 Технічній специфікації , тим самим частково не дотримавшись вимоги підпункту 3.1 пункту 3 Додатка 1 до тендерної документації, в якому зазначено “Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам щодо предмета закупівлі, встановлених в Додатку 2 до тендерної документації, учасник у складі тендерної пропозиції надає технічну специфікацію, складену учасником згідно з Таблицею 1”. Просимо внести зміни в таблицю 1 Технічну специфікацію зазначивши Виробника товару, який вказаний в Технічній специфікації.
3. Учасник не надав Дозволу або ліцензії на провадження виду господарської діяльності, або листа-роз’яснення в довільній формі, із зазначенням законодавчих підстав щодо ненадання відповідних документів, яке вимагалося підпунктом 5.2 пункту 5 Додатка 1 до тендерної документації, учасником надається Достовірна інформація у вигляді довідки довільної форми, у якій зазначити дані про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. Замість довідки довільної форми учасник може надати чинну ліцензію або документ дозвільного характеру.(У разі, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду господарської діяльності не передбачено, тоді учасник повинен надати лист-роз’яснення в довільній формі, із зазначенням законодавчих підстав щодо ненадання відповідних документів), тому просимо надани вищезазначені документи або лист-роз’яснення в довільній формі, із зазначенням законодавчих підстав щодо ненадання відповідних документів.