Звернення:
За тендером : Послуги із сертифікації енергетичної ефективності адмінбудівлі Полтавської митниці
Тема:
Щодо надання енергетичних сертифікатів
Зміст:
Доброго дня. У тендерній документації зазначено, що для надання послуг повинні залучатись кваліфіковані працівники, які мають професійну атестацію енергоаудитора, та досвід роботи не менше 5 років (надати витяги з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва не менше 10 енергетичних сертифікатів).
Просимо уточнити, чи вимога щодо наявності не менше 10 енергетичних сертифікатів стосується кожного залученого працівника-енергоаудитора, чи може бути підтверджена сукупно всіма працівниками, залученими до виконання послуг?
Дата оприлюднення звернення:
05.11.2025 15:55
Доброго дня шановний Учаснику, дякуємо за звернення. Вимога Додатку № 3 до тендерної документації «Технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі», в якій зазначено, що повинні залучатись кваліфіковані працівники, які мають професійну атестацію енергоаудитора (надати завірену копію атестатів осіб, які мають право провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем) та досвід роботи не менше 5 років (надати витяги з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва не менше 10 енергетичних сертифікатів) стосується одного залученого працівника-енергоаудитора, який буде розробляти сертифікат енергетичної ефективності для адмінбудівлі Полтавської митниці.
Дата оприлюднення відповіді:
05.11.2025 16:50