Зміст
Шановний Учаснику! Замовником під час розгляду Вашої тендерної пропозиції, як Учасника даної процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані Вами в якості Учасника процедури закупівлі у тендерній пропозиції. А саме, відповідно до Додатку 1 до Тендерної документації Замовником визначені вимоги для Учасників. Учасники в складі тендерної пропозиції повинні надати документи та інформацію для підтвердження відповідності УЧАСНИКА кваліфікаційним критеріям, визначеним у статті 16 Закону “Про публічні закупівлі”, підтвердження відповідності УЧАСНИКА (в тому числі для об’єднання учасників як учасника процедури) вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей, іншої інформації встановленої відповідно до законодавства (для УЧАСНИКІВ — фізичних осіб — підприємців). Вами, як Учасником у складі тендерної пропозиції не надана наступна інформація та документи:
1. Сканкопiя аналогічного договору (з усіма додатками, зазначеними в договорі, як невід'ємні, та додатковими угодами/договорами за наявності таких)
2. Сканкопiя позитивного відгуку замовника за наданим аналогічним договором, у якому обов’язково має бути зазначено: дату його видачi, вихiдний номер, посилання на номер, дату та предмет укладеного договору, ціна договору, сума виконання договору.
3. Інформацію (довідку) про підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції (надається у разі не виконання умов попереднього Договору).
4. Копія довідки/картки про присвоєння ідентифікаційного коду або у разі відсутності довідки/картки про присвоєння ідентифікаційного коду з релігійних переконань надати сторінку паспорта з відповідною відміткою або лист-пояснення із зазначенням законодавчих підстав ненадання документу.
5. Копія паспорту (1-6 сторінки та місце проживання) у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки, або паспорт (обидві сторони), якщо такий паспорт оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, або інший документ, передбачений статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 №5492-VI (із змінами).
6. Якщо пропозиція подається не керівником учасника, зазначеним у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а іншою особою, учасник надає довіреність або доручення на таку особу.
7. Гарантійний лист від Учасника наступного змісту: “Даним листом підтверджуємо, що (найменування Учасника) не перебуває під дією спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, передбачених Законом України «Про санкції», чи спеціальних санкцій за порушення законодавства про зовнішньоекономічну діяльність, а також будь-яких інших обставин та заходів нормативного, адміністративного чи іншого характеру, що перешкоджають укладенню та/або виконанню договору про закупівлю”.
8. Лист Учасника в довільній формі про погодження з проєктом Договору про закупівлю та його істотними умовами
Вимагаю усунути дані невідповідності в електронній системі закупівель шляхом завантаження через електронну систему закупівель сканкопiї вище перерахованих документів протягом 24 годин з моменту розміщення Замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Замовник розгляне подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або не виправлення Вами, як Учасником виявлених невідповідностей.