Обгрунтування використання процедури
        
        
            
                Відповідно до пункту 13 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ приєднане до мереж КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДОКАНАЛ", по яким КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДОКАНАЛ" яке є природнім монополістом згідно Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-III (зі змінами) та на підставі запису в Переліку суб’єктів природних монополій, розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) надає Послуги з централізованого водовідведення. Відповідно до пункту 7 Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого розпорядженням Антимонопольного Комітету України від 28.11.2012 № 874-р (далі – Порядок), зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua). КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДОКАНАЛ" є суб’єктом природної монополії та внесене до Реєстру відомостей про суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг під номером 19 станом на 31.08.2024 року. Враховуючи наведене вище вбачається за доцільне укласти договір з КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДОКАНАЛ" за кодом ДК 021:2015: 90430000-0 — Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водовідведення),  через відсутність конкуренції з технічних причин, у зв’язку з чим послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання. Не укладання або несвоєчасне укладання договору з КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДОКАНАЛ" щодо надання Послуги з централізованого водовідведення призведе до припинення/обмеження забезпечення послугами з централізованого водовідведення Замовника.
3. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА):
1) Закупівлю за предметом код ДК 021:2015: 90430000-0 — Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водовідведення), здійснити шляхом укладення прямого договору, як Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
2) Укласти прямий договір та оприлюднити в електронній системі закупівель Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, та договір з усіма додатками, у строки, що передбачені Особливостями та Законом України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року (зі змінами), відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.