Звернення:
За тендером : Рис, крупа гречана, крупа перлова, крупа пшенична, крупа кукурудзяна, крупа ячмінна, пшоно, булгур (Одеська обл.)
Тема:
Дискримінаційні вимоги до Учасників
Зміст:
Шановний Замовнику, згідно пункту 18 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі встановлено наступну вимогу:
Сканований оригінал в кольоровому вигляді довідки з переліком автомобілів ізотермічних чи рефрижераторів, у якій має бути зазначена інформація щодо марки, моделі та державного номеру цього автотранспортного засобу, яким буде здійснюватися доставка предмета закупівлі. Якщо транспортування буде здійснюватися орендованим автотранспортом або за Договором про надання транспортних послуг Учаснику зазначити таку інформацію в довідці.
Звертаємо Вашу увагу, що рефрижератор - це ізотермічний кузов з встановленою всередині холодильною установкою. У рефрижераторах перевозяться заморожені овочі і фрукти, м'ясо, риба і молочні продукти.
Водночас, Вами, як Замовником закуповуються крупи, які не передбачають дотримання температурного режиму, згідно чинного законодавства.
Просимо внести зміни до оголошення шляхом виключення вислову «ізотермічних чи рефрижераторів», не встановлювати дискримінаційні вимоги та нерівні умови, які створюються для конкретної особи або групи осіб, обмежуючи коло Учасників, які можуть приймати Участь у закупівлі. Дякуємо.
Дата оприлюднення звернення:
03.10.2025 15:02
Шановний Учаснику! Внесено відповідні зміни до оголошення.
Дата оприлюднення відповіді:
06.10.2025 20:34