Звернення:
За тендером : Сервери для провадження службової діяльності центрального апарату АРМА (код за ДК 021:2015 - 48820000-2 Сервери)
Тема:
Щодо вимоги про маркування обладнання
Зміст:
Звертаємо Вашу увагу на п2 «Пакування, маркування Товару» в Додатку 3, ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, а саме:
«маркування – чітке, добре помітне, нанесене українською мовою, маркування на пакуванні - незмивною фарбою, контрастною до кольору тари (упаковки), доступне для прочитання, має містити штрих-код, опис Товару, склад, термін гарантії, дату виготовлення, правила та умови використання / зберігання, пересування (перенесення, перевезення) Товару, дані щодо виробника...».
Повідомляємо, що провідні світові виробники серверного обладнання (наприклад, HPE, Dell, Lenovo) постачають обладнання в оригінальному пакуванні з маркуванням, що виконане англійською мовою. Відповідне маркування включає:
- інформацію про виробника,
- модель обладнання,
- серійний номер,
- номер замовлення,
- штрих-код,
і є уніфікованим для всіх країн експорту.
Ці виробники не передбачають можливості додаткового нанесення маркування українською мовою на заводське пакування, оскільки це є частиною їх глобальної логістичної моделі та виробничих процесів.
Зважаючи на вищенаведене, просимо Вас внести зміни до вимоги щодо маркування пакування та передбачити можливість надання окремого супровідного документа або наклейки українською мовою, без обов’язку нанесення такої інформації безпосередньо на тару (упаковку).
Це дозволить забезпечити відповідність вимогам продукції провідних світових виробників серверного обладнання без штучного обмеження конкуренції.
Дата оприлюднення звернення:
04.08.2025 19:48
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення! Найближчим часом будуть внесені зміни в Тендерну документацію.
Дата оприлюднення відповіді:
07.08.2025 11:42