Повний опис умов та розміру надання забезпечення
2.1. Інформація1, виконана у вигляді довідки, із зведеними даними про персонал учасника та залучених спеціалістів учасника та/або об’єднання учасників із зазначенням осіб, які безпосередньо будуть залучені до виконання зобов’язань договору, вкладеному за результатами даної закупівлі. Така інформація повинна достовірно відображати повністю П.І.П., посади, рівень освіти (згідно до Національної рамки кваліфікації), досвід роботи в учасника та умови працевлаштування (або наявність відповідних зобов’язань перед учасником). Інформація, яка зазначається учасником на виконання вимоги за даним пунктом про наявність працівників, повинна відповідати інформації, зазначеній у документах, згідно до яких прийняті на відповідну посаду працівники (спеціалісти) (або згідно до яких укладені з працівниками (спеціалістами)). Інформація, яка надається у вигляді зведених даних повинна відображати інформацію про усіх працівників та залучених спеціалістів учасника, які безпосередньо будуть залучені до виконання зобов’язань договору, вкладеному за результатами даної закупівлі.
2.2. Документи, якими встановлено наявність трудових або цивільно-правових відносин із усіма працівниками учасника або спеціалістом(ами), які безпосередньо планується залучатись учасником до виконання зобов’язань договору, вкладеному за результатами проведення закупівлі. На виконання даної вимоги може надаватись один із видів документів – наказ про прийом на роботу (або переведення на відповідну посаду), діючий трудовий договір, діючий договір цивільно-правового характеру (або договір надання послуг), що стосується безпосереднього виконання зобов'язань учасником, пов'язаних із виконанням умов даної закупівлі (у таких правочинах зазначається назва об'єкту за предметом даної закупівлі). Виконання вимоги, що визначена у даному пункті, вважатиметься документальним підтвердження зазначеної учасником інформації у відповідності до вимог п.2.1 Таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації.
Учасник повинен документально підтвердити наявність чинних зобов’язань між учасником та всіма працівниками (або спеціалістами), які будуть залучатись до виконання зобов'язань за договором.
Учасник повинен підтвердити наявність чинних зобов’язань між учасником та всіма працівниками (або спеціалістами), які будуть залучатись до виконання зобов'язань за договором, які виконуються функції керівника підприємства, бухгалтера, інженера з охорони праці (або особа, яка виконує його функції), виконроба (або виконавця робіт) (або особа, яка виконує його функції), зварювальника (або електрозварювальника або газозварювальника або електрогазозварювальника), інженера-проектувальника (або інженера з проектно-кошторисної роботи або інженера кошторисника), т.ін.
2.3. Копія кваліфікаційного сертифіката та свідоцтва, що видані інженеру-проектувальнику (або інженеру з проектно-кошторисної роботи або інженеру кошториснику), який залучається учасником, виданого уповноваженим органом та дійсний на момент розкриття пропозицій, копії яких завірено печаткою та підписом особи, якій видано такий сертифікат та свідоцтво. Кваліфікаційний сертифікат, виданий інженеру-проектувальнику (або інженеру з проектно-кошторисної роботи або інженеру кошториснику) має свідчити про кваліфікацію інженера-проектувальника за напрямком інженерно-будівельне проектування в частині кошторисної справи та ціноутворення в будівництві або в частині кошторисної документації (з визначеним або не визначеним класом наслідків (відповідальності)), що свідчить про наявність відповідного рівня освіти, що забезпечує виконання вимог, передбачених статтею 17 ЗУ «Про архітектурну діяльність».
2.4. Документи, надання яких визначено пунктом 2.2 Таблиці 1 даного розділу та якими підтверджується наявність в учасника працівників (або залучених спеціалістів), надаються учасником із дотриманням однієї із наступних умов:
2.4.1. у разі наявності штатного працівника надається копія створена із оригіналу наказу про прийом на роботу (або сумісництво посад(и);
2.4.2. у разі наявності позаштатного спеціаліста (або залученого спеціаліста) надається копія договору про надання відповідних послуг (або виконання відповідних робіт) такою особою (наприклад - договір цивільно-правового характеру, який не є договором субпідряду/співвиконання), при цьому такий правочин має бути дійсний протягом всього строку виконання робіт, що є предметом даної закупівлі.
2.4.3. у разі наявності договірних відносин із організацією, якою надаються відповідні послуги (або роботи), надається копія створена із оригіналу договору, строк дії якого забезпечує виконання послуг (або робіт) пов’язаних із частковим виконанням певного обсягу роботи, що є предметом закупівлі, або комплексу послуг (або робіт) із залученням матеріальних та трудових ресурсів. Такий правочин вважається господарськими відносинами на умовах субпідряду/співвиконання.
2.4.3.1. В договорах, які надаються на виконання вимог п.2.4.2 та п.2.4.3 повинно бути визначено найменування роботи (або послуги) за об’єктом, предметом якої є визначена даною закупівлю робота та ідентифікатор даної закупівлі, зазначений в електронній сиcтемі публічних закупівель у форматі “UA-2025-__-__-______-_”. На дану умову рекомендується надавати договір із зобов'язанням з умовою (або договір із відкладальною умовою (обставиною)), яким передбачено початок виконання робіт або надання послуг спеціалістом / організацією учаснику, за умови укладення договору між учасником та замовником, за результатом проведення даної закупівлі.
2.4.4. Як виключення, до умов, що визначені у п. 2.4.1, 2.4.2, 2.4.3, у разі подання пропозиції від фізичної особи-підприємця (або фізичної особи) документи, якими підтверджується наявність в учасника бухгалтера, інженера-проектувальника (або інженера з проектно-кошторисної роботи або інженера кошторисника) та інших функціональних обов’язків, які визначені умовами даної тендерної документації, на особу, яка виконує кілька посадових функцій та обов’язків (у відповідності до інформації, яка надається учасником на виконання вимог п.2.1) одноосібно, не надаються.
2.5. Копія повідомлення про прийняття працівника або залученого спеціаліста на роботу направлена до органів податкової служби України разом із отриманим документом (квитанцією) від територіального органу ДПС, що може свідчити про отримання відповідного повідомлення. У повідомленні3 про прийняття на роботу повинно обов’язково відображатись достовірна інформація про назву страхувальника (учасника), ПІП застрахованої особи (працівника) та номер наказу (або розпорядження) про прийняття на роботу. Як виключення, повідомлення про прийняття працівника на роботу разом із квитанцією не надаються на члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації.