Звернення:
За тендером : Офісне устаткування та приладдя різне
Тема:
Технічна частина
Зміст:
у колонці додатку 4 до тендерноїх документації "Найменування товару, торгова марка, найменування виробника, посилання на мережевий ресурс виробника/офіційного дистриб’ютора, країна походження" потрібно вказати посилання на мережевий ресурс виробника/офіційного дистриб’ютора або посилання саме на товар, який пропонується?Якщо на товар, то прохання внести відповідні зміни до ТД
Дата оприлюднення звернення:
11.07.2025 10:26
Шановний Учаснику! Замовником уважно розглянуто Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації щодо посилання на мережевий ресурс виробника/офіційного дистриб’ютора. За результатами розгляду повідомляємо про наступне.
Згідно з ч.1 ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі» технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг).
Форма Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ) згідно з Додатком 4 до Тендерної документації, затвердженої рішенням уповноваженої особи Замовника від 10.06.2025 №1, щодо закупівлі, зареєстрованої в електронній системі закупівель за номером UA-2025-07-10-009862-a (далі –Технічна специфікація), містить 2 частини:
1) Вимоги Замовника;
2) Пропозиція учасника - Інформація щодо ТОВАРУ, ЯКИЙ ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ПОСТАЧАННЯ (заповнюється учасником) з чітким зазначенням найменування товару, що пропонується до постачання, та його характеристик* (далі – Пропозиція Учасника).
В свою чергу частина Пропозиція Учасника містить 2 стовбці деталізації ІНФОРМАЦІЇ ПРО ТОВАР:
1) Найменування ТОВАРУ, торгова марка, найменування виробника, посилання на мережевий ресурс виробника/офіційного дистриб’ютора, країна походження;
2) Опис та технічні характеристики ТОВАРУ.
Таким чином, ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ, що вимагається Замовником для наведення в розділі Пропозиція Учасника Технічної специфікації НАВОДИТЬСЯ САМЕ ПРО ТОВАР: його найменування, торгову марку, найменування виробника, країну походження тощо, про що ВЖЕ ЧІТКО ЗАЗНАЧЕНО Замовником в назві розділу Пропозиція Учасника Технічної специфікації, отже підстави для внесення змін до Тендерної документації закупівлі відсутні.
Дата оприлюднення відповіді:
14.07.2025 09:45