Звернення:
За тендером : Фарби (фарба ПФ-115, фарба водоемульсійна), 44810000-1 Фарби за ДК 021:2015
Тема:
Щодо умов проєкту договору
Зміст:
У абз. 1 п.12. зазначено, що Товар має постачатися в повному обсязі за письмовою або усною заявкою Замовника, у формі факсу, телеграми, телефоном тощо, та супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження, безпечність і якість, відповідність вимогам державних стандартів, санітарно гігієнічним вимогам тощо. Товар повинен мати технічну документацію: паспорти, документи (сертифікати) якості (відповідності) Товару тощо.
Уся лакофарбова продукція, що виготовляється на території виготовляється за ТУ. ТУ розроблюється із використанням положень ДСТУ. ДСТУ на лакофарбові матеріали не визначають конкретних якісних (нормативних) показників товару, а включає загальну методологію проведення досліджень якості, класифікацію, визначення понять, тощо. У кожного виробника є власне ТУ, а документ, що підтверджує відповідність товару вимогам ТУ має різну назву (сертифікат якості або паспорт якості або технічний паспорт, тощо). Лакофарбова продукція не підлягає обов’язковій сертифікації. Таким чином, лакофарбова продукція виготовляється за ТУ (тобто технічними умовами заводу виробника). Просимо внести зміни до абз. 1 п.12.:
12. Товар має постачатися в повному обсязі за письмовою або усною заявкою Замовника, у формі факсу, телеграми, телефоном тощо, та супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження, безпечність і якість, відповідність вимогам державних стандартів (технічним умовам) тощо. Товар повинен мати технічну документацію: паспорти якості або (сертифікати) якості (відповідності) Товару тощо.
Аналогічні зміни необхідно внести до пункту 16 проєкту договору.
Дата оприлюднення звернення:
09.07.2025 11:03
«Доброго дня шановний Учасник! Щодо вашого питання повідомляємо наступне:
Проєкт договору складено у відповідності до типового договору на закупівлю товару, затвердженого Наказом командира військової частини Т0500 від 24.06.2022 року № 310 (зі змінами та доповненнями). Договір розрахований не на конкретного учасника/постачальника, тому не враховує нюанси господарської діяльності окремих підприємств. Всі зміни, що стосуються істотних умов не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених пунктом 19 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Ваші зауваження є несуттєвими, які не впливають на предмет, ціну, якість, термін поставки та не заважають виконанню зобов’язань за договором тощо. Вносити зміни в проєкт Договору на даному етапі недоцільно, оскільки це збільшить термін закупівлі. Якщо для переможця закупівлі, з яким буде підписуватись договір дуже важливі зміни в формулюваннях деяких положень договору, що не стосується істотних умов Договору, їх можна буде оговорити та узгодити з юридичною службою Замовника та внести зміни шляхом оформлення додаткової угоди до договору. Дякуємо! »
Дата оприлюднення відповіді:
10.07.2025 08:38