Зміст
Керуючись п. 43 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 №1178 зі змінами, Замовник надсилає учаснику ФОП "Дарсанія Бачукі Резоєвич" (РНОКПП: 30304078. 36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Короленка, будинок 30б, квартира 2) повідомлення з вимогою про усунення невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією:
Додатком 5 до тендерної документації передбачений «Перелік документів, які повинні бути завантажені учасником у складі тендерної пропозиції» визначений перелік інших документів, які Учаснику необхідно подати у складі тендерної пропозиції, а саме:
- Інформація та документи, що підтверджують відповідність Учасника кваліфікаційним критеріям згідно з Додатком 2 до тендерної документації. Перелік документів, що підтверджують інформацію про відповідність учасників таким критеріям
.1. Довідка у довільній формі, складена учасником торгів, що містить інформацію про наявність досвіду виконання аналогічного* за предметом закупівлі договору (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю) із зазначенням:
? найменування контрагента,
? предмету договору,
? контактних осіб замовників (прізвище та контактний телефон);
? стану виконання договору (виконаний договір або частково виконаний, якщо термін поставки товару та термін дії договору не сплив).
1.2. Копію договору зазначеного в довідці.
1.3. Копію видаткової накладної чи іншого первинного документу, який підтверджує виконання (часткового виконання) договору, що зазначений у довідці.
*Під аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти виконаний (частково виконаний, якщо термін поставки товару та термін дії договору не сплив) договір на закупівлю інвентарю для спортивних ігор на відкритому повітрі або на закупівлю товару, що за своєю суттю є відповідним до предмету закупівлі..
Учасником на виконання цієї вимоги у складі тендерної пропозиції надано копії договорів від 12.12.2024 №400/6388 з Державною установою «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» та від 20.11.2023 року №25 з ФОП Самарською Юлією Валеріївною, що підтверджує досвід виконання аналогічного за предметом закупівлі договору. Водночас, до договору від 12.12.2024 №400/6388 з Державною установою «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» відсутня копія видаткової накладної чи іншого первинного документу, який підтверджує виконання (часткового виконання) договору, що зазначений у довідці. Для усунення зазначеної невідповідності Учаснику необхідно надати у строк, визначений Особливостями, інформацію про його відповідність встановленим кваліфікаційним критеріям згідно з Додатком 2 до тендерної документації.
Вимагаємо усунути вказані невідповідності шляхом надання інформацію про його відповідність встановленим кваліфікаційним критеріям згідно з Додатком 2 до тендерної документації.