Зміст
Повідомлення
з вимогою про усунення виявлених невідповідностей
під час розгляду тендерної пропозиції ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛДОБІН ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ
1. Перелік виявлених невідповідностей:
- В довідці про досвід виконання аналогічних договорів договір з КНП «Міська лікарня 7» ЗМР не є аналогічним.
- не надано документи, що підтверджують його виконання в повному обсязі.
- не надано інформацію у довільній формі про повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника / співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю або довідку у довільній формі про незалучення субпідрядника / співвиконавця.
- не надано довідку в довільній формі про відсутність фактів невиконаних своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю із замовником, що призвело до його дострокового розірвання протягом трьох років до дати оголошення про проведення відкритих торгів, і застосування санкції у вигляді штрафів таабо відшкодування збитків або документального підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність зазначеної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: документів, які підтверджують, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків.
- не надано довідку в довільній формі про те, що він не здійснює господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора та його місцезнаходження (місце проживання – для фізичних осіб-підприємців) не знаходиться на тимчасово окупованій території, в розумінні статті 13 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». У разі, якщо місцезнаходження (місце проживання) учасника зареєстроване на тимчасово окупованій території, учасник має надати підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України, видане уповноваженим на це органом.
- не надано довідку в довільній формі з паспортними даними та ІПН (для фізичних осіб)
- не надано достовірної інформації у вигляді довідки довільної форми, у якій зазначити дані про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. Замість довідки довільної форми учасник може надати чинну ліцензію або документ дозвільного характеру. У разі якщо діяльність не підпадає під ліцензування або дозвільний характер, то учасник надає лист в довільній формі, з посиланням на законодавство, про те, що його діяльність не підпадає під ліцензування та не потребує дозволів.
- Документ «Комерційна пропозиція» оформлено не у відповідності до умов тендерної документації.
- Тендерна пропозиція учасника підписана УЕП замість КЕП.
2. Посилання на вимогу тендерної документації, щодо якої виявлені невідповідності: вимоги встановлені в Додатку 1 та в Додатку 5 до тендерної документації ;
3. Перелік інформації та / або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей:
- надати оновлену довідку про досвід виконання аналогічних договорів з договором або договорами, що є аналогічним (ми) відповідно до умов тендерної документації.
- скан-копії або копії договору(ів) , зазначеного(их) в довідці в повному обсязі (з усіма додатками до нього, додатковими угодами)
- документи, що підтверджують його виконання в повному обсязі.
- надати інформацію у довільній формі про повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника / співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю або довідку у довільній формі про незалучення субпідрядника / співвиконавця.
- надати довідку в довільній формі про відсутність фактів невиконаних своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю із замовником, що призвело до його дострокового розірвання протягом трьох років до дати оголошення про проведення відкритих торгів, і застосування санкції у вигляді штрафів таабо відшкодування збитків або документального підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність зазначеної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: документів, які підтверджують, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків.
- надати довідку в довільній формі про те, що він не здійснює господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора та його місцезнаходження (місце проживання – для фізичних осіб-підприємців) не знаходиться на тимчасово окупованій території, в розумінні статті 13 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». У разі, якщо місцезнаходження (місце проживання) учасника зареєстроване на тимчасово окупованій території, учасник має надати підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України, видане уповноваженим на це органом.
- надати довідку в довільній формі з паспортними даними та ІПН (для фізичних осіб).
- надати достовірну інформацію у вигляді довідки довільної форми, у якій зазначити дані про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. Замість довідки довільної форми учасник може надати чинну ліцензію або документ дозвільного характеру. У разі якщо діяльність не підпадає під ліцензування або дозвільний характер, то учасник надає лист в довільній формі, з посиланням на законодавство, про те, що його діяльність не підпадає під ліцензування та не потребує дозволів.
- надати оформлений у відповідності до умов тендерної документації документ «Комерційна пропозиція».
- тендерна пропозиція має бути підписана КЕПом.
Головний державний інспектор,
уповноважена особа ___________ Юлія ТРЕТЯК