Зміст
1.) Відповідно до ч. 1 Розділу 3. «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації та п. 11 Таблиці 1 «Документи, які подаються у складі тендерної пропозиції Учасником» Додатку 1, встановлена вимога, зокрема:
- Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Учасники процедури закупівлі подають тендерні пропозиції у формі електронного документа чи скан-копій через електронну систему закупівель. Тендерна пропозиція учасника має відповідати ряду вимог: 1) документи мають бути чіткими та розбірливими для читання; 2) тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП); 3) якщо тендерна пропозиція містить і скановані, і електронні документи, потрібно накласти КЕП на тендерну пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо. Винятки: 1) якщо електронні документи тендерної пропозиції видано іншою організацією і на них уже накладено КЕП/УЕП цієї організації, учаснику не потрібно накладати на нього свій КЕП. Зверніть увагу: документи тендерної пропозиції, які надані не у формі електронного документа (без КЕП на документі), повинні містити підпис уповноваженої особи учасника закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (у разі використання), окрім документів, виданих іншими підприємствами / установами / організаціями. Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги». Замовник перевіряє КЕП учасника на сайті центрального засвідчувального органу за посиланням https://czo.gov.ua/verify. Під час перевірки КЕП повинні відображатися: прізвище та ініціали особи, уповноваженої на підписання тендерної пропозиції (власника ключа).
Під час перевірки електронного підпису Учасника ПП «Волісс» встановлено, що тип підпису удосконалений, тип носія незахищений, що в свою чергу являється УЕП (удосконалений електронний підпис), а не КЕП (кваліфікований електронний підпис).
Оскільки умови тендерної документації містять чітку вимогу щодо накладення КЕП на тендерну пропозицію Учасників, для усунення зазначеної невідповідності Учаснику ПП «Волісс» необхідно у строк, визначений Особливостями підписати тендерну пропозицію кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
2.) Відповідно до п. 14 Таблиці 1 «Документи, які подаються у складі тендерної пропозиції Учасником» Додатку 1, встановлена вимога, зокрема:
- Довідки/гарантійні листи, створені Учасником у довільній формі на підтвердження вимог встановлених тендерною документацією, повинні бути датовані не раніше дати оголошення даної закупівлі.
Учасник ПП «Волісс» надав документи для підтвердження вимог Додатку 1 без зазначення вихідної дати документів, а саме:
- довідка щодо країни виробника товару078.pdf
- технічні вимоги079.pdf
- Гарантійний лист на обслуговування техніки079.pdf
- Гарантійний лист078.pdf
- Довідка що учасник процедури не зареєстрований на тимчасово окупованій території078.pdf
- Відомості про виконання аналогічного договору щодо предмету закупівлі081.pdf
Для усунення зазначених невідповідностей Учасник ПП «Волісс» повинен надати документи: довідка щодо країни виробника товару078.pdf, технічні вимоги079.pdf, Гарантійний лист на обслуговування техніки079.pdf, Гарантійний лист078.pdf, Довідка що учасник процедури не зареєстрований на тимчасово окупованій території078.pdf, Відомості про виконання аналогічного договору щодо предмету закупівлі081.pdf, датовані не раніше дати оголошення даної закупівлі.