Зміст
Враховуючи Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), Постанову Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт i послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення aбo скасування» (далі — Особливості), за результатами розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ "ОДЕСЬКИЙ ОСЕТРИННИЦЬКИЙ КОМПЛЕКС", код ЄДРПОУ 34597311 в процедурі відкритих торгів з особливостями UA-2025-04-16-005451-a за предметом закупівлі Зариблення річки Дунай молоддю осетрових під час розгляду пропозиції ТОВ "ОДЕСЬКИЙ ОСЕТРИННИЦЬКИЙ КОМПЛЕКС", код ЄДРПОУ 34597311, було виявлено невідповідність тендерній документації, а саме:
1. Відповідно до п. 1.4. пп. 2 Додатку 1 тендерної документації передбачено, що учасник підтверджує відсутність підстав, визначених підпунктом 2 пункту 45 Особливостей, шляхом надання у складі тендерної пропозиції:
довідки в довільній форми про відсутність фактів невиконання своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю із замовником, що призвело до його дострокового розірвання протягом трьох років до дати оголошення про проведення відкритих торгів, і застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків або документального підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність зазначеної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: документів, які підтверджують, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків;
2. В складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "ОДЕСЬКИЙ ОСЕТРИННИЦЬКИЙ КОМПЛЕКС", код ЄДРПОУ 34597311 в процедурі відкритих торгів з особливостями UA-2025-04-16-005451-a за предметом закупівлі Зариблення річки Дунай молоддю осетрових відсутнє підтвердження підстав , визначених підпунктом 2 пункту 45 Особливостей, шляхом надання у складі тендерної пропозиції:
довідки в довільній форми про відсутність фактів невиконання своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю із замовником, що призвело до його дострокового розірвання протягом трьох років до дати оголошення про проведення відкритих торгів, і застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків або документального підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність зазначеної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: документів, які підтверджують, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків
3. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документу відповідно до п. 1.4. пп. 2 Додатку 1 тендерної документації, а саме підтвердження відсутності підстав, визначених підпунктом 2 пункту 45 Особливостей, шляхом надання у складі тендерної пропозиції:
довідки в довільній форми про відсутність фактів невиконання своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю із замовником, що призвело до його дострокового розірвання протягом трьох років до дати оголошення про проведення відкритих торгів, і застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків або документального підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність зазначеної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: документів, які підтверджують, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків.