Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Показати схожі тендери

Закупівля IN13-0026 ВО Кабель 24х9/125 універсальний, з гелем, LSZH , Гильза защиты сварного соединения Fujikura FP-3M (длина 60 мм.) , Пігтейл SС 9/125 1,5м LSZH , IN51-0001 ВО муфта тупиковая c 1 кассетой и 24 гильзами (максимально 4 кассеты, 48 зварювань) , IN14-0008 Пігтейл SС 50/125 1,0м LSZH , Кабель ОКТБг-М(1,5)П-12Е1-0,40Ф3,5/0,30Н19-12 , ВО бокс 8 порта SC сімплекс/LC дуплекс, 16 волокон, під зварювання, без адаптерів, P/N:IN45-0007 , Адаптер прохідний SC сімплекс 9/125, 50/125 и 62,5/125 мкм. (IN43-0004), P/N:IN43-0004, SC-28SM-J-050 Патч-корд SC-SC simplex 9/125 50,0м LSZH, P/N:SC-28SM-J-050 від Одеський національний медичний університет.

Тип закупівлі:

reporting
Тендер:
UA-2020-10-20-003231-b
76cf43e5b0ef4d9a9822e1bb30c795a1
Очікувана вартість:
30994.61
Прийом пропозицій до:
Контактний телефон:

+380487123153
Основні параметри
Вид предмету зак закупівлі:*
goods
Період уточнень *
період для подання питання та/або вимоги
з:
до:
Період подання пропозицій *
період для подання пропозицій
з:
до:
Очікувана вартість *

Пропозиції будуть оцінюватися саме з такою ознакою включення ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни *
%
Валюта *
Унікальний номер об'єкту моніторингу
monitoring_id__
Дата створення проекту
dateCreated__
Статус
status__
Дата monitoring_endDate_type__
monitoring_endDate__
Дата публікації моніторингу
monitoringPeriod_startDate__
Дата публікації висновку про результати
eliminationPeriod_startDate__
Дата завершення усунення порушень
eliminationPeriod_endDate__
Дата завершення моніторингу
monitoringPeriod_endDate__
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу
reasons__
Етапи закупівельного процесу
procuringStages__

id_draft__ draft_saved__
datePublished__
Зміст
Дата публікації
datePublished__

__id draft_saved__ relatedPost__
postOf__
datePublished__
author__
dateOverdue__
inspection_id__
dateCreated__
description__
ЛотnumberLot__ title__
description__
supplier__
value__
status__
Показати документи пропозиції
Відповіді на критерії
value__
status__
Період вимог з complaintPeriod_startDate__ по complaintPeriod_endDate__
Договір
Зміни до договору
Статус
status__
Номер*
date__
value_amount__ currency__
status__
Платник
payer_bankAccount_id__
payer_name__
Одержувач
payee_bankAccount_id__
payee_name__
ЄДРПОУ
identifier__
Назва
name__
Повна назва
legalName__
Адреса
address__

supplier__
value__
agreementID__
status__
Номер*
Підписано*
Дата початку строку дії рамкової угоди*
Дата завершення строку дії рамкової угоди*
Договір
ID постачальника
suppliers_id__
Назва постачальника
suppliers_name__
Стан
item_description__
agreement_currency__

Зміни до угоди

id_draft__ draft_saved__
Статус status__
Номенклатура
item_description__
Кількість
Одиниця виміру
unit__
Номенклатура
Кількість
Одиниця виміру
Подiя*
Тип оплати*
Опис
Період*
Тип днів*
Розмір оплати*

code_text__
Зміст
Mає надати підтвердження по критерію
Чого стосується критерій
Номер
Дата
Стаття
Назва
Посилання
Група вимог
Вимога
тип даних
значення, яке очікується
Cпосіб підтвердження

Назва
Опис
Тип*
Відповідь на вимогу

Значення*
Відповідь

Назва
Тип*
Опис*
Документ*

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__