Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Звіт в Prozorro

Процедуру проведення електронних публічних закупівель завершує звіт про укладені договори в Прозоро, який має бути оприлюднений того ж дня, коли й укладений. Звіт про виконання договору публікується протягом трьох днів після поставки товару, виконання робіт чи надання послуг. Триденний термін оприлюднення стосується також скасованих, розірваних договорів та тих, у яких закінчився строк дії. Забезпечити публікацію та оприлюднення звіту має тендерний комітет або уповноважена особа/особи Замовника.

Звіт про укладені договори в системі Прозоро

Звіт про укладений договір в обов’язковому порядку має містити інформацію, що зазначає:
 • предмет договору (найменування товару, чи послуги);
 • кількість учасників аукціону;
 • інформація про переможця аукціону, з яким і було укладено договір (ім’я фізичної особи, найменування компанії/підприємства, його/її адреса або місцезнаходження);
 • ціни, запропоновані всіма учасниками тендеру;
 • сума, що зазначена в договорі закупівлі;
 • якщо закупівля проводилася за рамковими угодами, зазначається дата опублікування оголошення про укладення такої умови;
 • дати, коли було оприлюднено оголошення про намір укласти договір, проведення аукціону ;
 • дата, коли договір було укладено;
 • підстави, на основі яких було вирішено не укладати договір, якщо такий випадок трапився.
Крім того, звіт про укладання договору в ProZorro повинен мати в своєму складі зведену інформацію щодо наявності документів, які підтверджують кваліфікаційні критерії учасників тендеру, та наявності або відсутності підстав для дискваліфікації. Критерії по кваліфікації перелічені в статті 16 Розділу V Закону про публічні закупівлі 922-VIII від 25.12.2015 року. Умови, за яких Постачальнику може бути відмовлено в участі у процедурі закупівлі, зазначені в статті 17 Розділу V цього ж закону.
В разі закупівлі виконання робіт або надання послуг в системі Прозоро, звіт про укладений договір містить в собі повну інформацію стосовно:
 1. безпосередньо учасників тендеру;
 2. суб’єктів господарювання, яких учасник тендеру планує залучити в якості субпідрядчиків, частка участі яких в загальному обсязі вартості робіт становить 20 відсотків та більше (найменування/ПІБ, місцезнаходження/адреса)
Після того, як замовник оприлюднює договір про закупівлю, система автоматично формує звіт про проведення закупівлі та оприлюднює його протягом однієї доби.

Як зробити звіт у програмі ProZorro

Звіт в Прозоро розробляють та затверджують Уповноважені особи Замовника. Розміщення звіту в системі Прозоро потребує виконання наступної послідовності дій:
 1. в персональному Кабінеті користувача натиснути кнопку «Створення закупівлі»;
 2. в меню обрати пункт «Процедура закупівлі»;
 3. далі обрати «Звіт про укладений договір».
На екрані з’явиться бланк звіту по ProZorro. Після вірного заповнення всіх полів форми, натиснути кнопку «Зберегти». До наступної форми, що відкриється, потрібно буде внести інформацію про учасників тендеру. Після неї з’явиться форма «Визначення переможця». Останньою буде запропонована форма «Кваліфікація».
До форми «Визначення переможця» необхідно додати скан документу рішення щодо ухвалення договору та натиснути кнопку «Завантажити». Якщо все зроблено вірно, з’явиться кнопка «Зберегти», після натискання на відкриється кнопка «Накласти ЕЦП». СМС з нагадуванням про необхідність накласти ЕЦП буде надіслано на номер телефону, вказаний при реєстрації на майданчику Української Універсальної Біржі.
Звіт про укладений договір в системі ProZorro створено!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__