Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Взяти участь у закупівлі на Прозорро Маркет

Prozorro Market - це зручний та надзвичайно ефективний сервіс, який дозволяє проводити державні закупівлі в Україні. Впровадження цього інструменту робить процес значно відкритішим та доступнішим як для Замовників, так і Постачальників, надаючи їм додаткові переваги.

Prozorro Market - інноваційний інструмент у сфері державних закупівель

Прозорро Маркет - це такий собі віртуальний ринок, створений для участі в закупівлях та продажу товарів державним установам в Україні. Цей інноваційний інструмент надає безліч переваг.

Маркет забезпечує відкритий доступ до інформації про всі державні закупівлі. Це робить тендери максимально прозорими та доступними для всіх учасників, дозволяючи громадськості здійснювати контроль за закупівлями. 

Платформа маркет Прозорро надає можливість виконати будь-яку тендерну процедуру онлайн, що значно прискорює закупівлі. Всі стадії, від реєстрації на майданчику до укладення договору, відбуваються швидше та ефективніше.

Також Prozorro Market надає рівні можливості для участі у закупівлях кожному учаснику, незалежно від їх статусу, доходу та інших факторів. Це створює справедливі умови для широкої конкуренції.

Загалом Прозорро Маркет - це інноваційний інструмент, який спрощує та модернізує державні закупівлі, сприяючи розвитку бізнесу та забезпечуючи відкритість процесу. Долучайтесь до роботи в маркеті через майданчик ТОВ “Українська універсальна біржа”, щоб використовувати всі його переваги та можливості.

Алгоритм роботи в Прозорро Маркет через майданчик Української універсальної біржі для Постачальників

Прозорро Маркет - це сучасна онлайн-платформа, яка відкриває перед підприємцями нові можливості для участі у закупівлях та продажу товарів державним установам. Нещодавно акредитований майданчик ТОВ “Українська універсальна біржа” також приєднався до маркету Prozorro.

Якщо ви підприємець та бажаєте стати Постачальником, щоб мати можливість додати свої товари в електронний каталог Прозорро Маркет, виконайте наступні дії:

  1. Пройдіть процедуру реєстрації на майданчику Української універсальної біржі.
  2. Зайдіть на сторінку tender.uub.com.ua, знайдіть кнопку “Маркет” та перейдіть за нею.
  3. Подайте документи для проходження кваліфікації (заявка на допуск до роботи в маркеті розглядається протягом 10 робочих днів).
  4. Надайте всю необхідну інформацію про товари, які ви пропонуєте, без зазначення їх ціни.
  5. Повідомлення про запит від замовника будуть надходити вам в особистий кабінет.
  6. Після того як Замовник оголосить запит - подайте власну пропозицію із зазначенням вартості товару.

Робота в Прозорро Маркет через майданчик Української універсальної біржі дозволяє Постачальникам ефективно взаємодіяти з державними Замовниками. Використовуючи маркет ви можете значно розширити можливості свого бізнесу.

Якщо у вас виникли будь-які запитання стосовно участі в закупівлях через Prozorro Market - скористайтесь допомогою фахівців Української універсальної біржі, зателефонувавши за номером (044) 221-22-02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__