Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Закупівлі в умовах воєнного стану на майданчику tender.uub.com.ua

У цей непростий для нашої держави час надзвичайно важливо створювати умови для максимально ефективного функціонування економіки. Майданчик tender.uub.com.ua також долучається до цього процесу, підтримуючи постійний зв’язок з постачальниками та замовниками, що працюють в електронній системі Прозорро.Закупівлі. Далі більш детально поговоримо про актуальну інформацію, а саме про публічні закупівлі в умовах воєнного стану.

Якими документами регулюється процедура закупівель під час війни

На сьогодні проведення тендерів регулюється Постановою №169, а також Законом України “Про публічні закупівлі”. Саме вищезгадана постанова, яка містить низку змін в умовах здійснення закупівель, створює максимально ефективні умови для постачальників, що працюють в електронній системі Прозорро.Закупівлі.

Згідно з Постановою №169, перед проведенням тендеру замовник має затвердити повний перелік та обсяг необхідних товарів та послуг. Крім цього, вищезгаданий документ передбачає можливість здійснення закупівель, вартість яких у воєнний час є меншою за 50 000 грн, через електронну систему Прозорро. Однак такий тендер можна проводити не використовуючи ЕС, якщо так вирішить замовник.

Закупівлі, вартість яких становить понад 50 000 грн, здійснюються виключно в електронній системі Прозорро, зокрема на майданчику tender.uub.com.ua.

Нагадуємо, що під час воєнного стану відповідальним за організацію та проведення закупівель може бути будь-який співробітник, визначений замовником. Згідно з чинним законодавством, тестування для УО або іншої особи є необов’язковим.

Як в умовах воєнного стану проводити закупівлі на майданчику tender.uub.com.ua

Система Прозорро.Закупівлі навіть у такий складний час продовжує функціонувати, забезпечуючи проведення тендерів. Для здійснення закупівель в умовах воєнного стану необхідно акредитуватися на офіційному майданчику tender.uub.com.ua. У разі виникнення труднощів з акредитацією чи іншими процедурами ви можете скористатися допомогою служби підтримки Української універсальної біржі: (044) 221-22-02.

Закупівлі на Прозорро здійснюються з дотриманням принципів максимальної відкритості та конкурентності, у результаті чого постачальники та замовники отримують найвигідніші умови на відповідних сегментах. Для оголошення держзакупівель рекомендуємо використовувати майданчик tender.uub.com.ua.

Наша платформа має низку переваг, які роблять процедуру закупівель комфортною. Серед них:

  1. Зрозумілий та зручний інтерфейс.
  2. Доступ до величезної бази публічних закупівель.
  3. Надійне та стабільне функціонування майданчика, функціонал якого постійно оновлюється нашими фахівцями.
  4. Якісна технічна та юридична підтримка і багато іншого.

Акредитуйтеся на майданчику tender.uub.com.ua, беріть участь у публічних закупівлях та особисто переконайтеся в перевагах нашої платформи.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__