Процедура закупівлі в одного учасника

Закон «Про здійснення державних закупівель» дозволяє замінити відкриті торги на порядок проведення процедури закупівлі в одного учасника у кількох випадках.
Якщо на ринку відсутня конкуренція на певні товари чи послуги; замовник не може провести повноцінний аукціон; закупівлі відбуваються у період надзвичайних ситуацій, набирає чинність переговорна процедура. Вона розповсюджується на придбання витворів мистецтва, купівлю продукції на товарній біржі та у випадку банкрутства підприємства.
Щоб уникнути неприємностей, замовнику необхідно вчасно подати звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника. Наказ Міністерства економіки України 26.07.2010 №922 (у редакції наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27.12.2011 №428) детально описує форму і структуру документа.
У статті 39 (частина 5) Закону «Про здійснення державних закупівель» перераховані всі можливі причини відмови від проведення переговорної процедури. Відміна процедури закупівлі в одного учасника повинна бути обґрунтованою. Уся відповідальність за скасування закупівлі лягає на замовника.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__