Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Взяти участь у закупівлі від державного замовника

на Прозорро Маркет

На акредитованому майданчику Української універсальної біржі Постачальники мають змогу продемонструвати свою продукцію Замовникам за допомогою простого і зручного функціоналу Прозорро Маркет. Дана послуга зробила проведення державних тендерів ще більш комфортним і доступним широкому колу учасників. Просто зараз пройдіть нескладну процедуру реєстрації на платформі tender.uub.com.ua та відкрийте нові можливості для вашого бізнесу!

Нові можливості для Постачальників, які використовують е-каталог Prozorro Market на майданчику УУБ

На сьогоднішній день Прозорро Маркет є першим державним маркетплейсом, що працює за принципом великих інтернет-магазинів. Використовуючи цей сервіс, приватні підприємці швидко та без зайвих клопотів отримують замовлення від сотень державних установ і організацій.

Електронний каталог Prozorro Market, скористатися яким усі бажаючі можуть на офіційному майданчику Української універсальної біржі, став більш прогресивною альтернативою звичним публічним закупівлям. Його головна відмінність – Постачальники не витрачають зайвий час та зусилля на підготовку тендерної документації. По суті, ви виставляєте свої товари на умовній «віртуальній» вітрині, де їх швидко знаходять Замовники.

На даний момент через Прозорро Маркет доступні тендери, у яких предметом закупівлі є саме товари, а не послуги або виконання певних робіт. Серед них – продукти харчування, комп’ютерна і оргтехніка, канцтовари, меблі, відео-, аудіоапаратура, взуття, одяг, інструменти, будівельні матеріали, електрика, ліки, медтехніка.

Щоб мати можливість реалізовувати свою продукцію через онлайн-каталог Прозорро Маркет, Постачальник повинен пройти кваліфікацію, надавши підтвердження постачання аналогічних товарів у минулому. Рішення про кваліфікацію приймається адміністратором, роль якого може виконувати ЦЗО (центральна закупівельна організація). У даний момент це одна з трьох компаній: ДП «Медичні закупівлі України», ДУ «Професійні закупівлі» та ЦЗО «Українські спецсистеми».

Подати пропозицію через Прозорро Маркет, зареєструвавшись на електронному майданчику Української універсальної біржі

Для того, щоб придбати необхідні товари через електронний каталог Prozorro Market, Замовники здійснюють запит ціни пропозиції. Дана процедура складається з кількох кроків:

  1. Створення запиту – Замовник визначає необхідність придбання конкретних продуктів і розробляє відповідний запит в каталозі Прозорро.Маркет на майданчику tender.uub.com.ua. Це включає в себе визначення фізичних і якісних параметрів товару, термінів його постачання та інших умов закупівлі;
  2. Опублікування запиту – Замовник публікує свій запит ціни пропозиції в електронному каталозі Prozorro Market, роблячи його доступним для потенційних Постачальників;
  3. Прийом пропозицій – Постачальники подають свої пропозиції, вказуючи власну ціну та інші деталі згідно запиту;
  4. Оцінка пропозицій – Замовник вивчає отримані пропозиції, враховуючи не тільки запропоновані ціни, але й інші фактори, які є важливими для нього;
  5. Вибір переможця – Замовник обирає того постачальника, чия пропозиція найкраще відповідає його потребам та умовам закупівлі.

З усіма питаннями стосовно участі у тендерах від державних Замовників на Prozorro Market просто зараз звертайтеся до наших консультантів - (044)22-12-202. Дізнавайтеся про нові закупівлі з E-mail-розсилки майданчика УУБ. Бажаємо успіху!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__