Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Виграти державний тендер у Прозоро Маркет на майданчику УУБ

Сервіс Прозоро Маркет представляє собою сучасний електронний каталог, який використовується для проведення державних тендерів в Україні. Він є частиною масштабної системи Prozorro, яка має на меті забезпечити прозорість та відкритість сфери публічних тендерів. Сучасний інструмент Прозорро Маркет розроблено для спрощення процесу закупівель і полегшення доступу Постачальників до державних замовлень.

Основні аспекти участі у публічних закупівлях через Прозоро Маркет

На спеціальних електронних майданчиках на зразок УУБ е-каталог Прозорро Маркет відкритий для всіх Постачальників, які бажають брати участь у державних закупівлях. Це можуть бути як великі компанії, так і малі підприємства. Для того, щоб приймати участь у вигідних тендерах, Постачальникам потрібно зареєструватися на платформі tender.uub.com.ua та надати необхідну документацію.

У відповідному розділі ви можете переглядати актуальні закупівлі, використовуючи різні фільтри та параметри пошуку. Після проходження кваліфікації ваша продукція стане доступною для Замовників, які в електронному каталозі обирають її за допомогою процедури запиту ціни Постачальника.

У сервісі Прозорро Маркет тендери проходять значно швидше та легше, ніж у вже звичній нам системі Prozorro. Так, віддаючи перевагу електронному каталогу, Замовник позбавляється додаткових клопотів, пов’язаних з підготовкою тендерної документації. Також йому не потрібно окремо розглядати кожну цінову пропозицію.

Обираючи профіль потрібного товару в Prozorro.Market на майданчику Української універсальної біржі, Замовник створює запит пропозицій ціни від Постачальників, що вже пройшли відбір і отримали кваліфікацію. В ньому вказується потрібна кількість продукту, терміни (графік), локація поставок, умови оплати.

Представників бізнесу, які пропонують відповідний товар, до участі у закупівлі запрошують через повідомлення на електронній пошті. Після цього вони мають щонайменше два робочі дні на подання власних цінових пропозицій. Переможець визначається системою автоматично, після чого Замовник публікує кінцевий звіт про виконання договору.

Скористатися послугою Прозоро Маркет на електронному майданчику Української універсальної біржі

Інноваційний онлайн-каталог Prozorro Market допомагає створити сприятливе конкурентне середовище для Постачальників та забезпечує ще більшу прозорість і ефективність закупівель. Його використання суттєво збільшує шанси приватних підприємців на отримання вигідних державних замовлень, спрощує комунікацію з органами державної та місцевої влади.

Для того, щоб отримати кваліфікацію, яка підтвердить їх надійність, Постачальники надають на розгляд адміністратора відповідну заявку. Роль останнього на Прозорро Маркет грають ЦЗО (централізовані закупівельні організації), серед яких – ДП «Медичні закупівлі», ДУ «Професійні закупівлі», ЦЗО «Українські спецсистеми».

Отримайте безкоштовну консультацію щодо роботи онлайн-каталогу Prozorro Market від фахівців майданчика УУБ - (044)22-12-202. Слідкуйте за цікавими пропозиціями за допомогою нашої E-mail-розсилки і офіційної сторінки у Facebook.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__