Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери під час воєнного стану на електронному майданчику УУБ

Повномасштабне вторгнення суттєво вплинуло на усі сфери економіки України, зокрема, відповідні зміни були внесені і у процедуру проведення тендерів на Прозоро у військовий час. Вже за кілька днів Кабмін ухвалив Постанову №169, яка стосується реалізації оборонних і публічних закупівель товарів, робіт, послуг в умовах воєнного стану. Як змінився алгоритм проведення держзакупівель під час війни і на що сьогодні варто звернути увагу постачальникам – читайте у нашому матеріалі.

Тендери під час воєнного стану на Prozorro

В першу чергу варто зазначити, що неодмінне оголошення військових тендерів на Прозорро для державних замовників, які працюють в оборонній сфері, скасоване на період дії в Україні воєнного стану. Також без оголошення спеціальної процедури відбувається купівля товарів і послуг та замовлення певних робіт, які є критично необхідними для повноцінного існування нашої держави в нинішніх кризових умовах.

Інші Замовники, купуючи товари і послуги та оплачуючи певні види робіт вартістю до 50 000 грн., мають право використовувати прямі договори, викладаючи звіт про їх укладення на Прозорро, або ж спрощені закупівлі – особливості їх проведення, як і раніше, визначаються чинним ЗУ «Про публічні закупівлі». Якщо бюджет товарів і послуг становить від 50 000 грн. до 200 000 грн. (до 01 млн. грн. при виконанні робіт), Замовники також оголошують спрощену процедуру закупівель. Ви також можете обійтися без офіційного оголошення держзакупівлі на Прозорро у наступних випадках:

  • якщо інформація стосовно тендерів під час воєнного стану не підлягає розголошенню, адже це може завдати значної шкоди країні;
  • у цей момент Замовник перебуває безпосередньо в зоні ведення активних бойових дій;
  • на час проведення закупівлі Замовники технічно не можуть скористатися електронною системою Prozorro;
  • є термінова потреба у придбанні визначених товарів, наданні спеціалізованих послуг, виконанні робіт, через що неможливо витримати передбачені законодавством строки;
  • спрощені закупівлі відмінили внаслідок відсутності пропозицій учасників;
  • у разі, коли після підписання договору Замовник потребує додаткового постачання продукції або виконання робіт від того ж самого Постачальника;
  • предметом тендеру є надання адвокатських послуг;
  • оголошено державну закупівлю товару, послуги або виконання робіт, що забезпечують безперебійну роботу підприємств критично важливої інфраструктури;
  • закуповуються юридичні послуги, необхідні для захисту інтересів України в цілому та її громадян, захисту сфери національної безпеки і оборони.

Взяти участь у тендері в Україні під час війни на електронному майданчику Української універсальної біржі

Завдяки електронній системі Prozorro державні закупівлі нарешті вдалося позбавити корупційної складової. Сьогодні будь-які товари і послуги купуються державними організаціями і установами на однакових, повністю прозорих умовах, під пильним громадським контролем.

Під час повномасштабної війни в Україні тендери на Прозоро дозволяють державі швидко та надійно здійснювати необхідні закупівлі. Фахівці офіційного майданчика tender.uub.com.ua забезпечують учасникам надійну технічну та юридичну підтримку на усіх етапах подачі пропозиції. Підписавшись на E-mail-розсилку і нашу сторінку у Facebook, ви першими отримуватимете останні новини у сфері публічних закупівель.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__