Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Чи можна виграти тендери по рекламі в Україні?

Всі державні тендери по рекламі Україна проводить через систему ProZorro. З її допомогою вдалося по максимуму усунути ризики корупційного впливу на процес держзакупівель, в тому числі в рекламній сфері. Державне замовлення можуть оформляти на соціальну рекламу, афіші театрів і будинків культури, листівки для інформування громадськості про заплановані заходи, зовнішню рекламу для просування продукції та ін. Виграти такий тендер під силу навіть невеликій фірмі, що має необхідні технічні та кадрові ресурси для виконання проекту.
Система визначає переможця торгів автоматично, орієнтуючись на запропоновану ціну та інші критерії. Щоб в результаті стати виконавцем рекламного замовлення, слід грамотно підійти до підготовки документів.

Переваги участі в рекламних тендерах України

Державні замовлення стосуються рекламних послуг і виготовлення рекламної продукції: поліграфічної, візуальної, звукової. Це можуть бути довго- і короткострокові проекти, масові і нішеві, регіональні, загальнодержавні та міжнародні. З огляду на такі масштаби, не дивно, що більшість з держзамовлень в цій сфері оформляються на велику суму. Крім того, вони зазвичай довгострокові.
Отримавши вигідне держзамовлення на рекламу, компанія зазвичай отримує стабільні фінансові вливання, тому має додаткові ресурси для розвитку рекламного бізнесу. Практика показує, що обслуговування клієнтів з державного сектору менш проблематична і витратна в порівнянні з приватними. Це дозволяє знизити собівартість продукції і збільшити прибуток.
Основний критерій вибору переможця тендера з реклами в Україні - низька ціна. Але замовник має право поставити і нецінові критерії відбору (терміни здачі проекту, кваліфікація співробітників, умови оплати та ін.).

Де проводяться тендери по рекламі в Україні?

Державні закупівлі організовують через електронні майданчики, акредитовані системою ProZorro. Вони підключені до її базі даних, тому підтягують всі оголошення замовників, які вони публікують на аналогічних сайтах. Відстежувати тендери по рекламі можна на «Українській універсальній біржі», яка надає повний функціонал для замовників і виконавців. Користувачі tender.uub.com.ua можуть:
  • публікувати оголошення;
  • шукати виконавців;
  • подавати пропозиції;
  • оскаржувати результати торгів;
  • підписатися на розсилку актуальних рекламних тендерів (листи відправляються щодня і щотижня);
  • консультуватися зі службою підтримки.
Оскільки робота з майданчиком ведеться онлайн, користувачі можуть виконувати необхідні дії з будь-якої точки планети. Для цього підійде не тільки ПК, але й смартфон, планшет або ноутбук.
Документація на тендери з реклами в Україні подається українською мовою. Варто подбати про багато етапну перевірку паперів, так як навіть формальна помилка часто стає причиною відхилення пропозиції. На сайті «Української універсальної біржі» є інструкції, які допомагають правильно подавати пропозицію і виконувати інші дії в процесі тендерів з максимальною ефективністю.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__