Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери на проектні роботи

Тендери на проектування, що проводяться через електронну систему ProZorro, - це можливість для приватних фірм почати співпрацю з державними установами. Даний вид торгів входить в категорію «Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги» з підкатегоріями: архітектурне проектування, архітектура прибудов або архітектура відкритого простору.
Як правило, тендери з проектування - це великі замовлення. Щоб перемогти в такому аукціоні, необхідно не тільки правильно оформити заявку і зібрати пакет документів, але й уважно відстежувати етапи електронних торгів.

Як виграти тендер з проектування?

Система ProZorro забезпечує рівні умови для учасників, тому в аукціонах перемагає найвигідніша пропозиція. Автоматизація програм виключає корупційний фактор, через який багато компаній як раз і відмовляються від участі в торгах на держзакупівлі. Тут кожен постачальник має шанс на перемогу, якщо він мотивований і розробив правильну стратегію.
Документація на надання проектних послуг умовно ділиться на технічну і комерційну. У першій містяться загальні відомості про тендер, інструкції та рекомендації, а в другій - докладні умови співпраці, терміни виконання і точна вартість.
Тендери на проектні роботи мають деякі особливості. Важливими чинниками успіху стають:
  • Досвід участі в торгах. Перевага віддається активним компаніям, які вивчають систему на власному прикладі, аналізують свої помилки і виправляють їх.
  • Фінансові можливості. Підприємство має спочатку у своєму розпорядженні ресурси для виконання обумовленого замовлення.
  • Наявність відповідних кадрів. Для надання послуг необхідно мати в штаті досвідчених інженерів з профільною освітою.
  • Грамотне оформлення документації. Складання технічних і комерційних документів відповідно до норм «додасть балів» заявці.
  • Оперативне реагування на нові оголошення. Швидко дізнаватися про нові аукціони і своєчасно подавати документи допоможе електронна розсилка від «Української універсальної біржі». Щоб налаштувати її параметри, скористайтеся фільтром, вибравши розділ «Тендер, проектування».
Досвідчені учасники аукціонів і експерти радять продовжувати спроби, навіть якщо ви жодного разу не отримували держзамовлення. У будь-якому випадку електронні торги - це цінний досвід і можливість підвищити впізнаваність компанії в очах потенційних замовників.

Корисна інформація про тендери на проектування

Сайт tender.uub.com.ua має акредитацію Міністерства економічного розвитку і торгівлі I-IV рівня. Він підключений до центральної бази ProZorro і дозволяє здійснювати дії, пов'язані з торгами на держзакупівлі. За допомогою цього майданчика можна знаходити необхідні тендери, брати участь в них і отримувати інформацію про нові оголошення.
Ознайомитися зі схемою проведення електронних торгів можна за допомогою інформаційного розділу, де розміщені корисні статті, інструкції та відеоматеріали. Також користувачі можуть звернутися до співробітників служби підтримки «Української універсальної біржі» для консультації щодо виникаючих питань.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__