Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери на поставку запчастин - види і особливості

Тендер на поставку запчастин в Україні проводять державні установи всіх рівнів, починаючи з великих промислових і сільськогосподарських підприємств і закінчуючи муніципальними автопарками. Запасні частини та деталі закуповуються через електронну систему ProZorro. Така практика була прийнята в 2016 році і дозволила претендувати на державне замовлення навіть дрібним фірмам-постачальникам.
Замовники по сільськогосподарському напрямку частіше представляють Вінницьку, Одеську, Херсонську, Полтавську області. Промислові запчастини традиційно більш затребувані в Дніпропетровській, Харківській, Київській, Запорізькій областях. Але брати участь в тендерах можуть представники будь-яких регіонів, оскільки в цьому плані закон не встановлює обмежень.

Чи варто брати участь в тендері на поставку запчастин?

Незважаючи на те, що в суспільній свідомості корупція досі сприймається як головна загроза для стабільного розвитку країни, в сфері державних закупівель обставини набагато покращилися за останній час. ProZorro забезпечує рівні умови учасникам торгів, виключаючи можливість людського впливу на результати. Переможець тендеру на поставку запчастин визначається автоматично програмою, яка оцінює пропозиції за ціновим критерієм і іншим параметрам. Виграє той, хто запропонує найвигідніші умови для покупки запчастин.
Але, оскільки величезна кількість бізнесменів досі сумніваються в прозорості тендерних процедур, їх виграють ті, хто вже встиг оцінити переваги держзамовлень. А це більш низька вартість обслуговування клієнта, тривалий контракт і велика сума замовлення.

Що потрібно для перемоги в тендерах на поставку запчастин?

Для виграшу в аукціоні важливо правильно розробити стратегію дій. Вона стосується не тільки самих ставок, але і підготовки до торгів. Так, краще завчасно подбати про підготовку документів, щоб встигнути перевірити їх і подати повний комплект. Якщо якісь відомості будуть відсутні, пропозиція автоматично відхилиться.
У комерційній частині документації описуються запчастини, які продає виконавець (для легкового, вантажного, залізничного транспорту, спецтехніки, устаткування і ін.). А технічна частина характеризує пропоновані умови співпраці, термін виконання проекту, вартість товарів та ін.
Якщо з першого разу виграти тендер на поставку запчастин не вийшло, цей досвід варто детально вивчити. Наступного разу, як правило, щастить більше, оскільки виконавець робить корисні висновки.
Фактори успішної участі в держзакупівлях:
  • Грамотна підготовка пакету документації.
  • Досвід.
  • Фінансова стабільність компанії.
  • Оперативне реагування на актуальні тендери.
Останній фактор простіше реалізувати завдяки підписки на розсилку «Української універсальної біржі». На сайті tender.uub.com.ua можна задати відповідні налаштування, згідно з якими система буде відбирати цікаві тендери по запчастинах і формувати зведення для щоденної і щотижневої відправки.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__