Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Поставка і продаж будівельних матеріалів через тендери системи Прозорро

Згідно Закону України «Про державні закупівлі», з 2016 року всі будівельні тендери на поставку та покупку матеріалів для держпідприємств повинні проводитися в електронній системі Прозорро через спеціальні акредитовані майданчики.
"Українська універсальна біржа" - один з найавторитетніших порталів, підключених до єдиної бази Prozorro. Майданчик має I, II, III і IV рівні акредитації Міністерства економічного розвитку і торгівлі, що дозволяє проводити допорогові (вартість тендеру від 3 до 200 тис. грн. для товарів і послуг, і до 1,5 млн. грн. для робіт) та надпорогові (вартість понад 200 тис. грн. для товарів і послуг та понад 1,5 млн. грн. для робіт) закупівлі.
У тендерах на будматеріали можуть брати участь державні, комерційні, комунальні та приватні структури. Торги проходять публічно, на умовах рівної конкуренції.
Тендери на будівельні матеріали одна з найбільш популярних категорій торгів в системі «Прозоро». Слід виважено підходити до подачі заявки на участь в аукціоні. Не потрібно хаотично розсилати пропозиції по всіх відкритих тендерів, краще сконцентруватися на конкретному, найбільш підходящому замовленні.

На які будівельні матеріали проводиться тендер через Прозоро.Держзакупівлі?

Номенклатура будівельних матеріалів включає тисячі позицій. На сайті tender.uub.com.ua можна проводити закупівлі будь-яких найменувань, головна умова - мінімальна сума тендеру 3 000 грн.
Через портал "Українська універсальна біржа" купують:
 • стінові, оздоблювальні матеріали, сухі суміші;
 • цегла, цемент, стінові панелі, покрівельний матеріал;
 • віконні блоки, теплі підлоги, системи утеплення будівель;
 • кріпильні, лакофарбові вироби, будівельні конструкції;
 • послуги з доставки будматеріалу до об'єкта.
Щоб знайти цікаві тендери на поставку або придбання будівельних матеріалів, використовуйте зручні фільтри на сайті. Можна відразу вказати категорію продукції за словником ДК021: 2015, налаштувати регіон, дату, бюджет закупівлі.

Перевага тендерів на будівельні матеріали через tender.uub.com.ua

На майданчику "Українська універсальна біржа" відразу ж з'являються все закупівлі, опубліковані на будь-якому порталі, підключеному до системи Прозорро. Користувачі нашого сайту можуть не тільки відслідковувати актуальну інформацію та брати участь в тендерах, але також:
 • звернутися за допомогою в службу підтримки, задавши будь-яке питання на тему держзакупівель;
 • оскаржити результати торгів, якщо переможець не підписує договір або порушує умови;
 • користуватися відео інструкціями по роботі з системою.
Доступ до сайту надається з будь-якої точки світу через Інтернет.

Кілька порад учасникам тендерів на поставку будівельних матеріалів

Тендери на будівельні матеріали вигідні обом сторонам: замовнику і виконавцю. Так, замовник може укласти договір з відповідним постачальником в режимі онлайн, без допомоги посередників. Щоб цей вибір був кращим, варто враховувати:
 • чи є претендент виробником будівельних матеріалів або тільки посередником (на цей фактор впливає ціна);
 • товар знаходиться в наявності на складах компанії та чи зможе бути поставлений до зазначеного терміну;
 • на продукцію повинен бути перелік необхідних документів та сертифікатів якості.
Які плюси від співпраці з "Українською універсальною біржею" отримає виконавець? Після реєстрації на адресу його електронної пошти будуть щодня приходити розсилка про нові тендери на поставку будівельних матеріалів. Попередньо потрібно оформити підписку на сайті tender.uub.com.ua, вказати регіон, замовника (при необхідності) і категорію тендера.
Закупівлі будівельних матеріалів через tender.uub.com.ua - це надійні замовники і економія грошей. Знадобиться консультація, телефонуйте в службу підтримки за телефоном +38 (044) 221 22 02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__