Державні тендери Дніпропетровська заощадили понад 2,5 млрд. грн.

Як відомо, Україна в 2016 р. перейшла на електронні тендери.
Дніпропетровськ і Дніпропетровська область за цей час провели понад 176 тисяч закупівельних процедур (включаючи пілотний 2015 рік), з яких 117 тисяч конкурентних. Очікувана вартість всіх проведених тендерів конкурентних закупівель дорівнює 60,18 млрд. грн. відповідно до аналітичного порталу bi.prozorro.org (станом на 30.03.2018 року).
Регіон заощадив трохи більше 4% бюджетних коштів, а також коштів державних і комунальних підприємств. Це не найвищий показник в Україні, особливо з огляду на той факт, що тендери в Дніпропетровську і області проходять набагато частіше, ніж в інших регіонах України, за винятком Київської області.
Дніпропетровські підприємства також виступають активними учасниками тендерів по всій країні.
У 2016 році понад 4,6 тисячі підприємств цього регіону брали участь в електронних закупівлях. У 2017 році ця цифра досягла вже 7,8 тисячі учасників. За перші 3 місяці 2018 року понад 3,9 тисячі представників регіону вже спробувало виграти державні тендера.
З огляду на цифри статистики Прозорро, державні закупівлі Дніпропетровської області потребують зростання кількості постачальників товарів, виконавців робіт. Ринок державних закупівель розвивається стрімкіше за інших.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__