Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери в Дніпропетровську

Серед великих міст, які постійно проводять тендери, Дніпропетровськ (Дніпро) займає одне з лідируючих місць. Тільки за перший рік існування системи ProZorro в держзакупівлях взяло участь 4,6 тисячі підприємств з Дніпра і області. У 2017 році їх кількість зросла до 7,8 тисячі, а в 2018-му тільки за перші 3 місяці показник досяг цифри 3,9 тисячі. Ця позитивна динаміка зберігається.
Дніпропетровська область - центр металургійної та машинобудівної промисловості України. Тому величезна кількість держзакупівель пов'язана з ними, а також з електроенергетичної та хімічної галузями. Чималу частину держзамовлень становлять закупівлі енергоносіїв, з охорони здоров'я послуги, будівельні і ремонтні роботи. Виграти тендер можуть фірми з будь-якого міста країни. Головне - виконати умови при подачі пропозиції і вибудувати правильну стратегію участі в торгах.

Перевірка даних для тендерів в Дніпропетровську

Для учасників тендерів важливо з усією відповідальністю підійти до підготовки документації. Навіть через дрібних формальних помилок можна отримати відмову і втратити потенційно хороший прибуток.
Сама пропозиція, а також всі прикладені технічні описи, презентації, сертифікати оформляються державною мовою або в оригіналі, але з перекладом на українську. Якщо потрібні дані про тендерне забезпечення, додатково додається електронна банківська гарантія, завірена підписом. При її відсутності можлива відмова в реєстрації пропозиції від тендерного комітету.

Стратегія участі в тендерах в Дніпрі

Тендери в Дніпропетровську виграють підприємства, які запропонували на редукціоні найнижчу вартість товарів/послуг. У цьому полягає принцип роботи системи ProZorro, оскільки її завдання - мінімізувати бюджетні витрати і усунути корупційний аспект. Однак в деяких торгах не менш важливі і нецінові фактори, такі як:
  • термін здачі проекту/об'єкта;
  • кваліфікаційний рівень співробітників;
  • обсяги експлуатаційних витрат;
  • умови оплати.
Потрібно завчасно підготувати документи, які знадобляться в разі перемоги в аукціоні. Йдеться про довідки про відсутність непогашеної судимості і боргів по зборах/податках. Часто їх оформлення займає більше часу, ніж відводиться після визначення переможця тендеру.
Щоб швидко отримувати інформацію про нові торги і реагувати на них оперативно, слід підписатися на електронну розсилку «Української універсальної біржі». Майданчик підключений до бази даних системи Прозорро і пройшов чотири рівні акредитації, тому що надаються нею відомості достовірні. Крім того, користувачі tender.uub.com.ua можуть знаходити корисну інформацію про саму процедуру тендерів і вивчати досвід інших учасників торгів. Тут розміщені корисні статті та відео матеріали, які допоможуть вибудувати власну стратегію. Крім цього, в «Українській універсальній біржі» існує колл-центр, який також готовий допомогти у вирішенні складних питань тендерної тематики.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__