Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендер на перевозку вантажів

Тендер на вантажоперевезення - це конкурс, в якому на рівних умовах беруть участь всі бажаючі транспортно-логістичні компанії. Переможець відбирається автоматичною системою за принципом максимальної відповідності встановленим вимогам і найнижчої ціни.

Тонкощі тендерів на вантажоперевезення і кур'єрську доставку

Для зручності замовників та виконавців державні торги проводяться через систему ProZorro. Для оголошення аукціону та публікації пропозицій необхідно просто зареєструватися на одному з акредитованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі електронних майданчиків. Як правило, тендери на міжнародні вантажоперевезення отримують транспортні компанії, які мають позитивну репутацію на ринку і успішний досвід в даній сфері. Перевага також віддається фірмам, які пропонують комплексні послуги з сертифікації, митного оформлення, консалтинговому супроводу та експертизи.
Предметом перевезення стають найрізноманітніші товари та сировина: продукти харчування, промислове обладнання, будівельні матеріали, меблі, металопрокат і т.п. Більшість вантажів відправляється автомобільним транспортом, так як це найзручніший і відносно дешевий спосіб. Рідше тендерні пропозиції подаються залізничними, судноплавними і авіакомпаніями, чиї послуги коштують на порядок дорожче.
При необхідності термінового транспортування особливо цінних, спеціальних або швидкопсувних вантажів оголошується особливий тендер - кур'єрська доставка.

Переваги участі в тендерах з вантажних перевезень

Отримання держзамовлення - це досить великий і стабільний фінансовий результат. Успішно виконаний договір приносить гроші для розвитку підприємства і досвід співпраці з держструктурами, що позитивно позначається на іміджі компанії в настільки конкурентній сфері.
Для допуску до торгів проводиться попередня перевірка. Щоб подати пропозицію і не потрапити під дискваліфікацію, варто переконатися в наявності:
  • державної реєстрацію;
  • довідки, що підтверджує відсутність заборгованостей у компанії;
  • документів про фінансову стабільність (тобто посвідчення, що фірма не є банкрутом і не має складнощів, що ведуть до цього);
  • виписки з реєстру, що свідчить, що підприємство не було помічено в корупційних схемах.
Щоб тендер на перевезення вантажів дістався вашій транспортній компанії, необхідно відповідально підійти до питання збору та подачі документів. Для цього слід уважно вивчити вимоги замовника до переліку та змісту паперів. Часто в тендерах враховується кваліфікація виконавця, спектр послуг, що надаються і досвід перевезень конкретної продукції. Крім основних, іноді публікуються і додаткові критерії. Чим більше їм відповідає заявка, тим вище шанс отримати вигідне держзамовлення.

Як успішно брати участь в тендерах на перевезення вантажів?

Держустанови мають план перевезень, розписаний на деякий час вперед. Він розміщується в системі ProZorro і стає загальнодоступним для перегляду. Таким чином, виконавці можуть заздалегідь підготуватися до старту торгів, зібрати необхідні документи і сформувати вигідну пропозицію для перемоги в аукціоні.
Тендери на вантажні перевезення публікуються на спеціальних електронних майданчиках, акредитованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі. «Українська універсальна біржа» пройшла всі необхідні перевірки і підключена до центральної бази ProZorro, тому тут інформація про торги оновлюється в режимі реального часу. Офіційний портал системи prozorro.gov.ua, по суті, є суто інформаційним. А через сайт tender.uub.com.ua можна шукати відповідні аукціони, подавати пропозиції, вести діалог із замовниками і оскаржувати результати торгів при наявності підозр у порушеннях.
У спеціальному розділі зібрано багато корисного для початківців користувачів:
  • навчальні матеріали за алгоритмом роботи електронної тендерної системи;
  • аналітичні статті по ринковому попиту;
  • відеоінструкції та поради для ефективної участі в аукціонах.
Для відстеження тендерів рекомендується підписка на електронну розсилку, яка дозволяє оперативно дізнаватися про публікацію нових оголошень від замовників.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__