Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендер на установку вікон в системі Прозорро

Будівельна тематика в системі електронних закупівель ProZorro представлена досить широко. Це пов'язано з тим, що зараз спостерігається пік модернізації старих будівель для поліпшення їх енергоефективності. Тому багато держустанов займаються заміною вікон і, як того вимагає закон, шукають підрядників через механізм тендерів. Таким чином, якщо ваш профіль - вікна, тендер на їх установку можна виграти навіть без наявності досвіду співпраці з державними органами. Але для цього треба знати деякі тонкощі процедури.

Основне про тендери на вікна

Оголосити торги по цьому напряму можуть практично будь-які державні установи. Відповідно, чим більше структура, тим вигідніше контракт може підписати виконавець. В Єдиному закупівельному словнику вікна віднесені до розділу «Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)», а саме до підрозділу «Будівельні товари». Для участі в торгах на документах вказується код ДК 021:2015.
У більшості випадків тендер на установку вікон передбачає пошук постачальника самих конструкцій і виконавця безпосередніх монтажних робіт. На додаток до них часто додаються також двері і допоміжні конструкції: підвіконня, відливи, проти москітні сітки та інше. Таким чином, підрядник потенційно може отримати велике замовлення, не витрачаючи значні суми на рекламу і пошук клієнта. Крім того, як показує практика, обслуговування великих замовлень обходиться дешевше в плані собівартості одиниці продукції.

Участь в тендерах на установку вікон

Більшість держустанов розписують ремонтні роботи на рік вперед. Тому план їх закупівель доступний для перегляду заздалегідь. Фактор часу надзвичайно важливий для успішної участі в торгах, так як претендент на держзамовлення має можливість завчасно підготуватися і подати вигідну пропозицію.
Кожен тендер, вікна в тому числі, публікується на електронних майданчиках, які пройшли акредитацію в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Одним з них є «Українська універсальна біржа», на якому постійно з'являються всі заплановані тендери. Саме через нього можна подавати свої пропозиції, задавати питання замовникам, оскаржувати результати аукціонів тощо. Державний сайт prozorro.gov.ua є, по суті, інформаційним порталом.
Щоб підвищити свої шанси на перемогу, слід уважно вивчити вимоги до переліку та змісту документації, характеристикам послуг, продукції та кваліфікації виконавців. Також замовник може публікувати та додаткові критерії оцінки кандидатів. Чим більше ви їм відповідаєте, тим ймовірніше в кінцевому підсумку отримати держзамовлення.
Дізнатися детальніше про правильну тактику подачі пропозицій і знайти іншу корисну інформацію про ефективну участь в тендерних торгах можна в спеціальному розділі сайту tender.uub.com.ua,в тому числі у форматі докладних відео. Крім цього, якщо вас цікавлять тендери на вікна, варто підписатися на відповідну розсилку. Вона дозволить вам дізнаватися про нові оголошення в числі перших.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__