Тендер на установку вікон

Останнім часом тендери на вікна стрімко набирають популярності в системі електронних закупівель «Прозоро».
Ажіотаж пов'язаний з прагненням підвищити енергозберігаючі характеристики приміщень і необхідністю замінити застарілі конструкції. Торги оголошують державні замовники всіх рівнів: від сільських рад до головного обласного управління поліції.
Відповідно до класифікації Єдиного закупівельного словника, вікна і тендер на них знаходяться в розділі «Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)» підрозділ «Будівельні товари». При складанні документації для торгів важливо правильно вказати код ДК 021:2015.
У більшості випадків замовник оголошує тендер, вікна в якому лише частина необхідного. Також в описі закупівлі можуть значитися двері, підвіконня, металеві відливи і послуги з установки. Таким чином, у підрядника є перспектива отримати велике замовлення і з кращого боку зарекомендувати себе перед державним підприємством.
Тендер на установку вікон проходять за стандартною процедурою в кілька етапів. Система «Прозоро» автоматично вибирає переможця торгів серед усіх підрядників, які взяли участь в аукціоні.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__