Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери з постачання бетону в системі ProZorro

Після появи системи електронних закупівель ProZorro державні і комунальні підприємства зобов'язані оголошувати тендер на поставку бетону при виникненні потреб в даному матеріалі. Аукціони проводяться за принципами відкритості та загальнодоступності, тому отримати вигідний контракт на велику суму може практично будь-яка фірма, що спеціалізується на виробництві бетону.

Особливості тендерів на поставку бетону

Як правило, левова частка таких замовлень припадає на весну-літо, що пояснюється глобальною активізацією будівельних робіт в теплий сезон. Але план тендерів на поставку бетону та бетонних сумішей зазвичай публікується державними структурами та підприємствами заздалегідь, тому виконавці можуть ґрунтовно підготуватися до торгів і отримати переваги для перемоги.
На електронному майданчику «Українська універсальна біржа» представлені тендери із закупівлі товарного бетону різних видів:
  • легкого;
  • важкого (звичайного і особливо важкого);
  • спецпризначення;
  • сухого;
  • морозостійкого;
  • високоміцного.
В Єдиному закупівельному словнику тип аукціонів цієї категорії - «Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)».
Державний сайт prozorro.gov.ua не надає можливості подавати пропозиції на тендерні торги, оскільки всі операції проводяться через підключення до єдиної бази ProZorro сайти. На порталі tender.uub.com.ua можна знаходити тендери за цим напрямком не тільки за допомогою фільтрів, але і шляхом підписки на розсилку. Користувач задає параметри, що його цікавлять, і система за графіком формує для нього лист з інформацією про актуальні і нові тендери на поставку бетону.

Стратегія участі в закупівлі на поставку бетону

В процесі торгів виграє виконавець, який запропонував найменшу ціну на бетон необхідного виду, оскільки завдання системи ProZorro - мінімізувати бюджетні витрати і викорінити корупцію в цій сфері. Також замовник оцінює:
  • терміни поставок;
  • умови оплати;
  • кваліфікацію співробітників;
  • експлуатаційні витрати.
Важливий момент успішної участі - правильно підготовлені документи. Необхідно перевірити їх на предмет відсутності помилок, інакше це спричинить відхилення пропозиції. Виконавець не повинен мати боргів по зборах і податках, а також непогашеної судимості.
Аукціон проводиться в три етапи. Кожен претендент на держзамовлення робить ставки анонімно, а назви підприємств, що беруть участь у торгах відкриваються після їх завершення. Якщо результати тендера не оскаржуються, з переможцем підписується договір.
Ознайомитися з успішним досвідом участі в тендерах на поставку бетону можна в матеріалах, опублікованих в спеціальному розділі «Української універсальної біржі». Там знаходяться текстові та відео матеріали, які допоможуть зробити ефективну стратегію для перемоги в аукціоні. Також для користувачів передбачена можливість консультації з співробітниками колл-центру.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__