Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Особливості тендеру на обслуговування в системі ProZorro

З переведенням держзакупівель в електронну систему Прозорро в Україні суттєво розширився перелік послуг, що виставляються на публічні торги – серед найбільш популярних лотів можна побачити тендер на обслуговування автомобільного транспорту чи комп’ютерної техніки, готельного та ресторанного обладнання, лабораторних і вимірювальних пристроїв та багато інших.

Особливості тендеру на обслуговування різноманітного обладнання в системі Прозорро.Закупівлі

На електронному майданчику «Української універсальної біржі» tender.uub.com.ua постачальники можуть взяти участь у тендері на обслуговування різноманітної комп’ютерної, офісної техніки та відповідного програмного забезпечення, автомобільного транспорту, спеціалізованого устаткування, що використовується у масштабному промисловому виробництві, громадських закладах харчування, медичного та хірургічного обладнання.
Найчастіше тендер на обслуговування обладнання замовляють державні лікарні та заклади охорони здоров'я, регіональні виробники та постачальники комунальних послуг, місцеві органи самоврядування, дитсадки, школи, вищі учбові заклади. Бюджет подібних закупівель також суттєво відрізняється – він може складати від 1 тис. до 1 млн. грн., отже, подати заявку для участі у тендері можуть як дрібні підприємці, так і великі компанії, що працюють на національному ринку.

Послуги з обслуговування на аукціонах електронних майданчиків ProZorro

Оголошення держзакупівлі на обслуговування в системі Прозорро дозволяє замовнику обрати якісного постачальника, що запропонує дійсно вигідну ціну. До того ж, аукціони, участь в яких можна взяти на офіційному майданчику «Української універсальної біржі», проходять чесно та максимально відкрито для всіх учасників та громадських спостерігачів.
Перемогти в тендері на обслуговування вам допоможуть кілька корисних порад від фахівців УУБ:
  • подана пропозиція має чітко відповідати встановленим вимогам системи Прозорро.Закупівлі;
  • напередодні постачальнику варто розробити стратегію, яка допоможе на самому початку аукціону встановити найвигіднішу ціну;
  • ні в якому разі не варто відкладати подання пропозиції на останню хвилину, адже завантаження необхідної документації займає деякий час, також варто перевірити якість інтернет-з'єднання, щоб не пропустити свій хід через технічні помилки.
Для швидкого пошуку тендеру на обслуговування чи будь-яких інших закупівель на головній сторінці сайту tender.uub.com.ua розміщена спеціальна форма, де постачальник може відсортувати актуальні оголошення за регіоном, назвою компанії-замовника, датою проведення торгів, статусом та процедурою. Також тендери з обслуговування можна відібрати в окремому полі ДК021:2015 – в категорії 50000000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування». У разі виникнення запитань особистий менеджер надасть вам детальну консультацію, також на майданчику є безліч відео-інструкцій, завдяки яким ви швидко освоїте участь у державних закупівлях.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__