Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Публічні закупівлі в Prozorro Market через майданчик УУБ

Prozorro Market - це популярний, а головне - ефективний інструмент, який забезпечує швидкість та зручність проведення закупівлі: у 9-денний строк. Також маркет дозволяє значно зменшити бюрократизацію процесу, адже при укладенні договорів як Замовникам, так і Постачальникам не потрібно готувати величезну кількість тендерної документації.

Переваги маркету від Prozorro для Замовників та Постачальників

Prozorro Market - це вітчизняна платформа, що дозволяє ефективно та прозоро здійснювати закупівлі для державних та комунальних установ, підприємств та організацій. Ця інноваційна система надає учасникам процесу безліч нових можливостей.

Серед головних переваг для Замовників є:

  1. Швидкість. Максимальний строк проведення закупівлі у маркеті - 9 днів.
  2. Простота. Для закупівлі не потрібно готувати тендерну документацію та технічні вимоги. Також відсутня необхідність проводити кваліфікацію Постачальника.
  3. Безпека. В електронному каталозі “Prozorro Market” знаходяться виключно Постачальники, що пройшли відбір. Тому будьте впевнені, в маркеті ви знайдете лише перевірені товари!

Постачальники також отримують низку переваг від маркету Прозорро:

  1. Простота та зручність. Більше немає потреби щоразу проходити кваліфікацію. Виконайте цю процедуру лише один раз та чекайте на замовлення.
  2. Економія часу. Більше не потрібно щоразу витрачати ресурси на підготовку документів.
  3. Величезний ринок. Завдяки зручності, простоті та ефективності все більше Замовників починають використовувати Prozorro Market. Відповідно попит на різні групи товарів зростає постійно.

Загалом маркет забезпечує підвищення ефективності та прозорості у сфері закупівель, сприяє розширенню можливостей бізнесу та забезпечує високу якість товарів для державних та комерційних установ.

Алгоритм роботи у Prozorro Market через майданчик Української універсальної біржі

ProZorro Market - це інноваційна платформа для закупівель, яка об’єднує перевірених Замовників та Постачальників. Для початку роботи в цій системі потрібно виконати певний алгоритм.

Постачальникам перш за все необхідно зареєструватися на майданчику Української універсальної біржі. Далі на tender.uub.com.ua на головній сторінці знайдіть кнопку “Маркет” для власне переходу на платформу закупівель. Після цього необхідно пройти кваліфікацію. До речі, відбір постачальників проводять централізовані закупівельні організації.

Після успішного проходження кваліфікації вам в особистий кабінет будуть надходити запрошення на участь у запиті пропозицій, які ви зможете подати із зазначенням найменування товару та його вартості. У разі перемоги - необхідно підписати договір про закупівлю.

Алгоритм роботи в Прозорро Маркет для Замовників теж досить простий. Пройдіть реєстрацію на майданчику УУБ та опублікуйте через особистий кабінет план закупівлі. Створіть запит пропозицій з технічних характеристик, визначених ЦЗО, та вкажіть термін подання пропозицій. Після визначення переможця - укладіть договір з постачальником, а також опублікуйте звіт.

Робота в Prozorro Market через майданчик УУБ - це просто та ефективно. Наші фахівці допоможуть вам у розв’язанні будь-яких питань та супроводять у процесі від моменту реєстрації на tender.uub.com.ua до підписання договору.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__