Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Prozorro Market - сервіс проведення ефективних закупівель

Prozorro Market - ефективний сервіс у сфері проведення державних закупівель, який вже став популярним серед Замовників та Постачальників. Для зручної роботи в маркеті рекомендуємо використовувати перевірений майданчик публічних закупівель - ТОВ “Українська універсальна біржа”.

Переваги використання сервісу Prozorro Market для учасників закупівель

Завдяки постійному розвитку цифрових технологій в Україні, закупівлі товарів стають більш доступними та ефективними для всіх зацікавлених сторін. Один із ключових інструментів для цього - платформа Прозорро Маркет, яка надає численні переваги учасникам закупівель:

  1. Відкритість. Маркет забезпечує відкритий доступ громадськості до інформації про проведені закупівлі. Це робить процес більш прозорим та дозволяє громадянам здійснювати контроль, відповідним чином реагуючи на будь-які порушення.
  2. Зменшення бюрократії. Використання електронного сервісу Прозоро Маркет дозволяє знизити бюрократичність закупівель. Вся комунікація між учасниками здійснюється онлайн, що робить процес більш ефективним.
  3. Збільшення конкуренції. Кількість Замовників на платформі постійно зростає, відповідно підвищується й попит на різні категорії товарів. Це відкриває нові можливості для Постачальників та дозволяє підвищити загальну конкуренцію.
  4. Зменшення ризиків корупції. Прозорий і відкритий процес закупівель унеможливлює використання учасниками корупційних схем та сприяє ефективному використанню бюджетних коштів.
  5. Зручність та ефективність, що дозволяє учасникам заощаджувати час та зусилля.

Сервіс Prozorro Market є важливим елементом прозорих, ефективних та конкурентоспроможних державних закупівель в Україні. Використання цієї платформи надає численні переваги як Замовникам, так і Постачальникам.

Як стати Постачальником в Прозорро Маркет через майданчик Української універсальної біржі

Прозорро Маркет - це інноваційний інструмент для проведення державних закупівель, який забезпечує відкритість та конкурентність процесу. Долучитись до роботи у маркеті через майданчик Української універсальної біржі - це відмінна можливість для підприємців розширити власний бізнес. Для того, щоб стати Постачальником у маркеті, потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Пройдіть реєстрацію на майданчику ТОВ “Українська універсальна біржа”.
  2. Перейдіть в Prozorro Market (кнопка переходу знаходиться на основній сторінці майданчика tender.uub.com.ua).
  3. Пройдіть кваліфікацію.
  4. Внесіть інформацію про товари, які ви пропонуєте (без зазначення їх вартості).
  5. Очікуйте на повідомлення від замовника про оголошення запиту (надходить в особистий кабінет).

Після того, як ви отримаєте запит - подавайте власну пропозицію, зазначивши ціну на товар. У разі перемоги - підпишіть договір про закупівлю, укладений з використанням електронного каталогу Prozorro Market.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__