Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Prozorro Market - платформа для проведення ефективних закупівель

Prozorro Market – це інноваційна платформа, яка забезпечує ефективність та прозорість у проведенні закупівель. Створена для оптимізації процесів та спрощення взаємодії між Замовниками та Постачальниками, вона сприяє ефективному використанню бюджетних коштів та підвищенню конкуренції на ринку.

Переваги проведення закупівель через маркет Prozorro

Prozorro Market є таким собі інтернет-магазином у сфері публічних закупівель та має безліч переваг. По-перше, маркет забезпечує максимальну прозорість та відкритість процесу. Після завершення закупівлі Замовник публікує звіт (крім закупівель, що проведені без використання електронної системи), що забезпечує доступність інформації для громадськості.

По-друге, маркет Prozorro сприяє підвищенню конкуренції. Ця система є надзвичайно простою, зручною та ефективною. Тому все більше замовників використовують електронну платформу закупівель, створюючи попит на різні категорії товарів. Це своєю чергою дозволяє залучити в процес більшу кількість постачальників.

По-третє, електронна платформа дозволяє значно економити час, необхідний для підготовки та проведення закупівельних процедур.

По-четверте, зменшення адміністративних витрат. Платформа автоматизує процеси, пов'язані із закупівлею, тим самим спрощуючи роботу замовників та постачальників і дозволяючи ефективніше використовувати ресурси.

По-п’яте, широкий асортимент товарів в електронному каталозі Прозорро Маркету. Тут ви знайдете все: харчові продукти, різні види енергоресурсів, офісне устаткування та приладдя тощо.

Запрошуємо учасників публічних закупівель до роботи в Prozorro Market через майданчик УУБ

Запрошуємо усіх учасників публічних закупівель приєднатися до Prozorro Market через майданчик Української універсальної біржі. Алгоритм роботи в маркеті через УУБ надзвичайно простий. Постачальникам необхідно:

  1. Пройти реєстрацію на майданчику УУБ. Перейти в маркет (кнопка переходу знаходиться на основній сторінці tender.uub.com.ua).
  2. Пройти кваліфікацію.
  3. Подавати пропозиції, запрошення на які надходитимуть у ваш особистий кабінет, із зазначенням найменування товару та його вартості.
  4. У разі виграшу - підписати договір про закупівлю.

Робота в маркеті Прозорро через УУБ для Замовників включає наступні кроки:

  1. Реєстрація на майданчику Української універсальної біржі.
  2. Публікація плану закупівлі через особистий кабінет.
  3. Створення запиту пропозицій з готових технічних специфікацій або вибір характеристик з переліку, визначеного ЦЗО.
  4. Публікація терміну подання учасниками власних пропозицій.
  5. За результатами оголошення пропозицій учасників - підпишіть договір з переможцем та опублікуйте звіт про закупівлю.

Запрошуємо Замовників та Постачальників до роботи в Маркеті через майданчик УУБ. З усіх питань ви можете отримати консультацію за номером гарячої лінії чи від персональних менеджерів Української універсальної біржі.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__