Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Проведення будівельних тендерів в Україні

Про те, що таке тендер на будівництво, сайт Української універсальної біржі писав неодноразово.
Електронні аукціони відносяться до окремого виду онлайн-комерції і дозволяють зробити закупівлі максимально зручними та прозорими. Процедуру державних торгів регулює Закон «Про державні закупівлі». Після того як він вступив в силу, всі держкомпанії зобов'язані оформляти аукціони в електронному вигляді.
Проведення будівельних тендерів в системі «Прозоро» стартувало в серпні 2016 року, і з тих пір дана категорія торгів незмінно лідирує в рейтингу найбільш затребуваних. Актуальні пропозиції щодня з'являються в єдиній базі даних і автоматично публікуються на офіційних партнерських майданчиках, наприклад на tender.uub.com.ua. Доступ до інформації про закупівлі відкритий для всіх, участь в торгах можуть прийняти тільки ті, хто пройшов процедуру реєстрації на офіційному сайті та оплатив подачу заявки.
Пошук тендерів по будівництву не є складним. Досить ввести в рядку пошуку по сайту ключові слова або вибрати бажану категорію, використовуючи Єдиний закупівельний словник. У ньому є велика група 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт», яка ділиться на безліч більш дрібних пунктів. Так ви знайдете тендери на реконструкцію або покриття підлоги і стін.
Чи завжди необхідно юридичний супровід?
У зв'язку з повсюдним поширенням електронних аукціонів безліч юридичний компаній почали пропонувати професійний супровід угоди. Воно включає в себе підготовку та вичитку тендерної документації, подачу заявки, представлення інтересів учасника на всіх етапах торгів.
Для тих, хто хоче виграти тендер на будівництво будинку або іншого велике замовлення, не зайвою буде детальна юридична консультація. Досвідчений фахівець перевірить наявні у компанії папери на наявність помилок і неточностей, оформить відсутні документи і роз'яснить тонкощі законодавчих актів.
Однак з обережністю ставтеся до обіцянок здобути перемогу в аукціоні за підтримки тієї чи іншої юридичної фірми. Тендери будівельних компаній проходять за стандартизованою схемою. Система «Прозоро» вибирає кращу ставку автоматично і вплинути на цей процес ззовні неможливо. Отже, передбачити або гарантувати результат торгів заздалегідь не може ніхто.

Алгоритм проведення безкоштовних будівельних тендерів

Над розробкою «Прозоро» працювали фахівці великих міжнародних громадських організацій, тому її робота продумана до дрібниць і відповідає світовим стандартам. Система робить торги простими і доступними, структурує і спрощує багато бюрократичних процедур.
Тендери на будівельні роботи проводяться за тим же шаблоном, що і аукціони на широкоформатний друк, наприклад. Держкомпанія виступає замовником, оформляє заявку на проведення торгів і надає всю необхідну інформацію.
Потенційні виконавці подають свої заявки, після чого відбувається їх розгляд. Після перевірки відповідності починається аукціон, в ході якого учасники повинні запропонувати найкращу ставку. Угода вважається завершеною тільки після того, як замовник тендеру на будівництво заводу або будь-якого іншого об'єкта опублікує в системі офіційно оформлений договір з мокрими печатками.
Найбільш популярні види будівельних тендерів
Проведення торгів, пов'язаних з будівництвом, багато в чому залежить від сезону. У холодну пору року монолітні роботи не виконуються, тому заливку бетону не часто можна побачити в заявках з жовтня по березень. А ось тендери на оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень проводяться цілий рік.
Примітно, що державні компанії всіх рівнів періодично потребують кваліфікованого будівництва. Наприклад, комунальне підприємство «Водоканал» останнім часом все частіше замовляє реконструкцію водопровідних мереж. Міські ради регулярно створюють тендери на скління спортивних залів або закладів тимчасового розміщення. Військові частини потребують зведення нових казарм, а управління міського господарства - в капітальному ремонті цілих вулиць і окремих будівель. На завершальній стадії будівництва нерідко проводяться тендери на електромонтажні роботи.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__